Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrói utazás! Budva-Koto...

Montenegrói utazás! Budva-Kotor környékén. Szerveznek- e innen kirándulásokat a Mauzóleumhoz?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron a montenegrói Budván szeretnénk nyaralni. Mivel több napra mennénk a fürdőzés mellett szeretnénk ellátogatni a Kotori-öbölbe. Kotor városát és a Mauzóleumot is megnéznénk. Aki már járt itt tudna infókat adni, hogy Budváról szerveznek-e kirándulásokat ide? És ha igen kb. mennyibe kerül.
2019. nov. 8. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Budvából Kotorba és vissza simán el lehet jutni tömegközlekedéssel. Távolsági autóbuszok járnak napjában ötször-hatszor legalább, és a jegy ára mindössze pár euró személyenként.


A mauzóleum egy picit bonyolultabb, de Cetinjéig szintén járnak buszok. Szóval én úgy oldanám meg, hogy egy egynapos kirándulás keretében bemennék Cetinjébe busszal, ott is el lehet tölteni az időt, van egy csomó látnivaló, hiszen az az ország történelmi fővárosa. Aztán a nap folyamán valamikor taxit fogni és felmenni vele a mauzóleumhoz. Ez utóbbi egy picit borsosabb persze, de olyan 20 euróért szerintem már felvisz, megvár, és vissza is hoz megbeszélés szerint.

2019. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Budva-Kotor között félóránként vannak buszok, kb. 3-4 euróért.

Kotorból Cetinjébe 5 euro volt nekem, de onnan ugye messze van ez... viszont sztem Kotorban be tudtok fizetni ilyen útra, rengeteg van.

2019. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!