Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Montenegrói utazás! Budva-Kotor környékén. Szerveznek- e innen kirándulásokat a Mauzóleumhoz?

Jövő nyáron a montenegrói Budván szeretnénk nyaralni. Mivel több napra mennénk a fürdőzés mellett szeretnénk ellátogatni a Kotori-öbölbe. Kotor városát és a Mauzóleumot is megnéznénk. Aki már járt itt tudna infókat adni, hogy Budváról szerveznek-e kirándulásokat ide? És ha igen kb. mennyibe kerül.

nov. 8. 09:44  Privát üzenet  

A válaszok

Budvából Kotorba és vissza simán el lehet jutni tömegközlekedéssel. Távolsági autóbuszok járnak napjában ötször-hatszor legalább, és a jegy ára mindössze pár euró személyenként.

A mauzóleum egy picit bonyolultabb, de Cetinjéig szintén járnak buszok. Szóval én úgy oldanám meg, hogy egy egynapos kirándulás keretében bemennék Cetinjébe busszal, ott is el lehet tölteni az időt, van egy csomó látnivaló, hiszen az az ország történelmi fővárosa. Aztán a nap folyamán valamikor taxit fogni és felmenni vele a mauzóleumhoz. Ez utóbbi egy picit borsosabb persze, de olyan 20 euróért szerintem már felvisz, megvár, és vissza is hoz megbeszélés szerint.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 13:27 Privát üzenet

Budva-Kotor között félóránként vannak buszok, kb. 3-4 euróért.

Kotorból Cetinjébe 5 euro volt nekem, de onnan ugye messze van ez... viszont sztem Kotorban be tudtok fizetni ilyen útra, rengeteg van.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 20:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata a budvai (Montenegró) Hotel Tatjana -ról?
Montenegróban mennyibe kerül egy doboz cigaretta vagy egy csomag dohány?
Dubrovnik vagy Budva?
Ajánlanátok olcsó szállást Budvában?
Hova érdemes menni Montenegróban?
Montenegróba mennénk nyaralni június környékén ( Budvába) mennyi pénzre van szüksége az embernek ott 1 hétre /fő? Önellátóba megyünk.

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!