Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba megyünk 4 éjszakára...

Párizsba megyünk 4 éjszakára December végén. Anyagilag hogy éri meg jobban a vacsora?

Figyelt kérdés

Egyik lehetőség a szálláson vacsorát kérni , ez plusz 80.000. ft, tehát egy vacsora 20.000. forint két főnek....

A másik, a városban keresni éttermeket, bár eddig megnéztem pár étterem weblapját, ott is horror árak vannak...

Jelzem, nem igényünk minden este a 7 fogásos Hilton vacsora, de azért szeretném a páromat egy-egy jó étterembe elvinni.



2019. nov. 28. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Jelzem, az emberek egy jó része képes megoldani a vacsorát alternatv módon. elmegy mekibe, vesz az utcán egy pizzaszeletet, vagy talál maga egy hangulatos párizsi éttermet, ahol azért 65 euróból találni valami harapnivalót.

Szóval mi is a kérdés?

2019. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jelzem, a kérdés fent van! 😊

Imádom a kioktató, lekezelő, válaszokat tényleg, de most per pillanat inkább informatívabb választ szeretnék. Köszönettel....

2019. nov. 28. 15:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz 80ezret vacsorákra költeni, akkor tudom ajánlani a mellékutcákban lévő török, kínai stb... éttermeket, ahol kb. 10/fő Euróból meg tudtok vacsizni.


Viszont el kellene dönteni, hogy spórolni akarsz, vagy "a páromat egy-egy jó étterembe elvinni."

Az viszont már húzós lesz!!!

(Egy "jobb étterembe" 80ezerért kapsz egy üveg bort, és még nem ettetek.)

2019. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Második választ köszönöm!

Igen, így utólag már én is érzem az ellentmondást.

Pontosabban úgy értettem, persze, nagyon jó a török étterem is, meg alkalomadtán egy kebab is megfelel, de azért szeretnék menni egy igazi étterembe is, de nem kell hogy Hilton szintü étterem legyen 80 euros borral.

2019. nov. 28. 15:51
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
En tovabbra sem ertem a kerdest. A szallason is akarsz enni meg jo parizsi etterembe is akarsz menni meg a szomszed kisvarosba is akarsz olcsot enni. Ha befizetsz a szallason vacsorara, penzkidobas lenne 1-1 este etterembe menni. Arrol nem beszelve, hogy idohoz vagytok kotve, mindig vissza kell erni vacsorara. Par napos varosnezesen sosem fizetnek be ilyenre, 4 estebol 3-at meg tudtok oldani seta kozben 1-1 pizzaszelettel, subway-el, egy este meg beultok valahova es raszanjatok a penzt. A szomszed varosba valo utazas otlete meg egyenesen butasag.
2019. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem a másik városban

Hanem “a másik ( opció), hogy a városban ( Párizsban)....

2019. nov. 28. 18:04
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs rá pénzed, akkor ne akard Párizsba előkelő étterembe vinni a párodat.
2019. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Léon de Bruxelles, több helyen is van a városban, 1 adag moules frites kb 10 euro volt tavaly decemberben, nagyon jó igényes hely
2019. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem Párizsban, de más francia városokban azt láttam, hogy elég szélsőséges a dolog: pizzéria, kínai, stb. van inden sarkon és relatív olcsó. Ha igazi francia étterembe akarsz menni, az 100 €/főnél kezdődik ital nélkül...

Ettől függetlenül nem ennék a szállodában, általában elég unalmasak a szállodai kaják. Inkább háromszor pizza, kínai és egy jó étterem.

2019. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippet!
2019. nov. 28. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!