Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik város érdemes megnézni...

Melyik város érdemes megnézni Szicíliában?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem azok felé, akik már jártak Szicíliában, hogy melyik városokat érdemes meglesni februárban, ha csak 3 és fél napot leszek ott? Mivel bőségzavarban vagyok, kellene egy kis segítség. Palermo-ban lesz a szállás, így az biztos, autót bérlünk. Szerintem így még olyan két város beleférne... :)

Művészettörténet, templomok, múzeumok bármilyen mennyiségben. Strandolás ugye az időjárás miatt most kilőve :)


Előre köszönök minden tippet!


UI: Azért csak 3 és fél napra és most februárban, mivel még ösztöndíj lehetőségével itt tanulok Rómában, és két szemeszter közötti rövidke szünetben barátokkal kiugornánk "meglesni" Szicíliát, mivel még ott nem voltunk, de valószínűleg már nem nagyon lesz máskor lehetőség. (Ha hazamegyek valószínűleg más országokba járnék, vagy Észak-Olaszország, mivel középen és délen nagyjából mindent megnéztem, ami érdekel. :) )



2020. jan. 13. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Palermo az egyik, amit a legérdemesebb. Mivel viszont elég messze van pont a szebb látnivalóktól, így még Cefalut tudom javasolni. Ha úgy érzitek, hogy időben és km-ben belefér, akkor pedig Taorminát is nézzétek meg.
2020. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Palermo, Cefalù, Taormina, Monreale, Trapani, Syracuse, Agrigento
2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sirakuza, Messina sajnos a túlvégen vannak. :(
2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Messina tetszett a legjobban. Nagy élmény az Etna, arra én szánnék időt, illetve egy kis hajókázás a Lipari szigetek között. Nem csak városok vannak tehát, hanem természeti szépségek is.
2020. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Máris összeállt egy-egy "programtervezet"! :)
2020. jan. 13. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha Siracuza-ba mennétek, ezt a piacot ki ne hagyjátok!

[link]

2020. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A térképen szereplő városokat:

[link]


Itt meg leírásokat találsz hozzájuk, mit miért érdemes megnézni:

[link]

2020. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!