Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralni Dél-Olaszországba...

Nyaralni Dél-Olaszországba Calabria, Puglia, Szardínia vagy Szíciliába mennétek?

Figyelt kérdés
Fontos szempont a tengerpart és a látnivalók is.
2020. jan. 13. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Basilicata-t kihagytad :) pedig ott is vannak szép helyek: Matera, Castelmezzano...


De amúgy talán Pugliával kezdeném a nagyon sok látnivalóval, aztán Szicília amely hasonlóan nagyon sok látnivaló van, de sokkal nagyobb területen szétszórva, oda egy Pugliányi idő már nem elég. Calabria meg Szardínia meg inkább tengerparti kikacsolódás nálam (persze dögivel van sok látnivaló 4-5 hétre is.

Ha beleolvasol ide (fényképek-albumok kiválasztva az adott várost) talán megérted miért.

[link]

2020. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még csak Pugliában jártam, többi is tervben van, de örülök hogy ezzel kezdtem. Júniusban voltam, strandolás volt a fő cél, gyönyörű tengerpartok, nincs olyan sok turista, legtöbb ismerősöm nem is halott még róla. Turisták nagy része olasz, ami sajnos néha hátrány is, volt hogy kézzel mutogattunk
2020. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!