Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában a Vatikán - Sixtus...

Rómában a Vatikán - Sixtus kápolna - Szent Péter bazilika trióba van idegenvezetés nélküli skip the line jegy?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, de sehol sem találtam idegenvezetés nélkülit. Úgy kényelmesebbnek érzem, ha arra megyünk, amerre szeretnénk és saját tempóban. Ebbe a 3-asba nem lehet idegenvezetés nélkül bemenni? Másrészt magyar nyelvű nem hinném, hogy lesz. A Colosseumba találtam ilyen jegyet.

2020. jan. 17. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Open tour, ha online veszed automatikusan skip the line


[link]

2020. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sixtusiba mi találtunk online ilyet, bazilikaba sajnos nem, több óra sorban állás is lehet egyébként, de nem csak itt, hanem mindenhol. Mi behuncutkodtuk magunkat a sor elején egy csoporthoz, akik kicsit szellősebben álltak és ahogy haladt a sor rendeződtünk kettes oszlopba. :)
2020. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!