Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes last minute ajánlatra...

Érdemes last minute ajánlatra várni szálláshelynél?

Figyelt kérdés

Cél: Olaszország áprilisban.

Nézegettem a Bookingot, Airbnb-t, légitársaság ajánlatát...


Valakitől azt hallottam, az idő közeledtével ki lehet fogni nagyon jó ajánlatot.

Ez mennyire igaz?



2020. jan. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi az esélye. Ha csak a szállásról van szó, foglalj valamit ingyenes lemondással, nehogy hoppon maradj, aztán ha találsz olcsóbbat, akkor az elsőt lemondod.
2020. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olaszországban szerintem erre ne számíts...
2020. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokott ilyesmi lenni szerintem. Olyan helyen biztos nem, ahol rendes áron is 100%-ban fullon van minden.
2020. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam hogy lennének nagy leárazások. Sokszor még emelkednek is. Nekem volt, hogy egy héttel utazás előtt lemondták a foglalást és dupla áron találtam hasonló szállodai szobát. Meg minél hamarabb kezdesz el nézelődni annál több az opció és sok helyen adnak kedvezményt a korai foglalásra.
2020. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért kérdeztem, mert tavaly 4 hónappal az utazás előtt lefoglaltam 1 szobát X város peremén Ryanair Rooms-on keresztül (Hotelopia), viszont az indulás előtti pár hétben uazon az áron a belvárosba is lett ajánlat...

Illetve, Viszkok Fruzsi is azt mondta a videójában, mindig talál last minute ajánlatokat normál szállás ügyében.


Az Airbnb-k, amiket néztem, nem lemondhatók.

Szóval max hotelnél is olyanhoz éri meg menni ezek szerint, ami ingyenesen lemondható.

2020. jan. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!