Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen máltai nyaralóhelyeket...

Milyen máltai nyaralóhelyeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék ahol szép a tengerpart,és jól ki van építve. Vannak vásárlási lehetőségek,este lehet a városban szórakozni stb...Köszi előre a válaszokat!

2020. febr. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Málta kb. vicc nélkül 30 perc keresztbe kocsival, ugyhogy szerintem nyugodtan bárhova! Strand mindenhol van, de elég zsúfoltak általában. A máltai éjszakai életnek Paceville a középpontja, ha bulizni szeretnétek akkor annak a környékén nézzetek szállást.


Én ha Máltára mennék vissza csak Gozo szigetére mennék, nyugis, csendes, nincs tele emberrel. Viszont ott esti buli nem nagyon van.

2020. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buggiba: Buġibba Perched Beach


[link]

[link]


Mellieha Bay:


[link]

[link]


Pretty Bay:


[link]

[link]


[link]

2020. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Málta legjobb szállása a Hilton Malta St. Julian's.

Ha egy kicsit segítesz, hogy pl. hányan mentek, esetleg gyerekkel, hány szobát szeretnétek és mennyi a maximum, amit rászántok, akkor jobban tudnék segíteni.

2020. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 felnőtt
2020. febr. 2. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
5 felnőtt. Apartmant szeretnénk.
2020. febr. 2. 20:10
 6/7 A kérdező kommentje:
És 3 szoba
2020. febr. 2. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a Palazzo Jean Parisot Boutique Suites Vallettát ajánlom. 🙂
2020. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!