Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horgászfanatikusok! Benne...

Horgászfanatikusok! Benne lennétek egy Atlanti-óceáni horgásztúrába?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak érdeklődésmércét tartok, nincsen semmi konkrétum még. Szóval az a helyzet adódott, hogy faterom kint él Spanyolországba már 20 éve és hát köztudott róla, hogy nagy halcsábász az öreg :D Pályafutását kis kanálisokba kezdte, ma már az óceánok koronázatlan királya. Én minden évben ki szoktam menni hozzá néhány jó barátommal, azonban idén csak 1 tudna jönni közülük. Így 4 hely üresen maradt. A túra két hetes lenne, Augusztus 1-Augusztus 15 között lenne. Annyi lenne nagyjából a sztori, hogy Ferihegyre egy megbeszélt időpontba le kellene utazni (én Nyíregyházi vagyok, esetleg ha valaki útba esne és nem járna 40km-nél nagyobb kitérővel akkor érte mennék, azonban ha valaki a Dunántúlról vagy Dél-Magyarországról jelentkezne akkor maga kéne, hogy megoldja Ferihegyig a felutazást) Ezt követően felszállnánk a gépre és leutaznánk Madridba, ott pedig faterom várna minket 9 személyes kisbusszal és le vinne minket Muros-ba. Muros La Coruna-hoz tartozik, szóval számítani kell kb 6-7 órás autókázásra Madridtól. Ott faterom természetesen tud biztosítani szállás teljes ellátással. Óceáni horgászengedélytől nem kell tartani, mert 3 személynek lesz közülünk így nektek felesleges kiváltani (ráadásul az nagyon macerás lenne) Anyagilag konkrétumot egyenlőre nem tudok mondani, ezt majd inkább közös megegyezéssel rendeznénk el. Nyilván nincs benne akkora összegbe, mintha egyedül szerveznétek. (repülőre általában szoktunk kapni csoportos kedvezményt, horgászfelszerelést nem kell hozni, mert van ottan elég, ételt csak az oda útra kell biztosítani magatoknak, illetve költőpénzt amit szeretnétek hozni)


Nyilván ez még nem konkrét, egyenlőre érdeklődésmércét tartok, hogy ki az akit érdekelne egy ilyen út, van e egyáltalán rá vevő. Írhattok ahányan csak szeretnétek még most, aztán ha minden terv szerint halad, jövő hónapba mehet a lefixálás.

36/F



2020. febr. 7. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Én azt vettem észre, hogy azok aki a -ba, -be, -ban, -ben használatát nem voltak képesek elsajátítani, többnyire az óceánon sem jutanak át.
2020. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Én is a falat vakarom, hogy valaki 36 évesen képtelen a ragozást felfogni, és konzekvensen rosszul használja minden egyes mondatban. Egyenlőre pedig a tortát szoktuk vágni, amit te keresel az az "egyelőre" szó. De bocs a nyelvtannáciskodásért...
2020. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!