Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud mesélni a Kanári-sz...

Valaki tud mesélni a Kanári-szigtekről? Hosszabb időt szeretnék ott eltölteni.

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Persze tudoknék órákat is, de nem fogom erre pazarolni az időmet. Ha van konkrét kérdésed akkor írd le, arra talán válaszolok.
2020. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 longlife ***** válasza:
100%
Melyik szigetről?
2020. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: Írtam

#2: Kanári

2020. febr. 16. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gran Canariára gondolsz?...
2020. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kanári...

De konkrétan melyik sziget érdekel?

2020. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy kicsit utána nézhettél volna...


„A Kanári-szigetek (spanyolul (Islas) Canarias) Spanyolország legdélebbi autonóm közössége. Hét nagyobb és több kisebb sziget csoportját Marokkó partjaitól 125–200 km-re, az ész. 27–30 és a nyh. 13–18 foka között találjuk az Atlanti-óceánban. A szigetek összterülete 7500 km². A turisztikai paradicsom két provinciára, tartományra oszlik. Las Palmas tartományhoz tartozik Lanzarote, Gran Canaria és Fuerteventura szigete, Santa Cruz de Tenerife tartományt Tenerife, La Palma, Gomera és El Hierro alkotja. A szigetek törvényhozása négy évenként (a választás után) átköltözik Santa Cruz de Tenerifére Las Palmasról, illetve viszont. Mindkét főváros megkapta Madridtól a vámmentes kikötő státuszt."

2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szigeten? Én voltam már Gran Canarian, Tenerifén, Gomerán, La Palman és El Hierron is, mindegyik elég más..
2020. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi ésszel inkább a faluhatárt se hagyd el, mert meghalsz..
2020. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
A Kanári-szigetek elnevezés egy szigetcsoportot takar, ahogy már előttem is írták. Elég nehéz komolyan venni a kérdésed, ha ennyire sem néztél utána. Utikritika.hu-val többre mész, mint a gyakorival. De te vagy az a fajta, aki a büdös életben nem fog oda eljutni, mivel életképtelen.
2020. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

A kedves kérdező horvath.hanna néven olyan privátot írt nekem, hogy még egy kocsis is megirigyelné, csak mert mertem válaszolni a kérdésére, idézem: “anyádat b*szd pofán te g*ci”....

Méghozzá lány létére.... Ezért tart itt a világ, ahol. Büszke lehet rád az anyukád!:) Neked nem a Kanári-szigetekre kellene menned, hanem illemtan órára.

2020. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!