Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni áprilisban?

Hova menjünk nyaralni áprilisban?

Figyelt kérdés

Elszeretnénk menni a párommal április végén nyaralni a tenger/óceánpartra. Hova érdemes utazni Európán belül, ahol meleg van és a vízben is lehet fürdeni?

Előre is köszönöm szépen!


2020. febr. 16. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Spanyolország, bár nem tudom, hogy akkor lehet-e már fürdeni.
2020. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Európában sehol nincs még igazi strandidő akkor.


Ha azt nézzük hogy mi van elérhető közelségben és árban sem rossz, akkor én Eilatba mennék, de oda csak március végéig van járat. Ott már akkor is ki lehet fogni elég jó strandidőt.

2020. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Minél délebbre utazol annal jobb de aprilis vegen ....mondjuk eppen strandido meg lehet is valahol,de hogy a viz nem lesz 18foknal melegebb az tuti
2020. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Valamelyik kanári sziget. Bár az óceán sosem melegszik fel annyira, ennek ellenére szerintem simán lehet benne fürödni, az 5 éves fiam decemberben nyakig belement. :)
2020. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!