Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az idő Alicante környék...

Milyen az idő Alicante környékén május elején?

Figyelt kérdés
Április vége május eleje felé tervezek utazni Alicante és onnan mennék Villajoyosa, Benidorm vagy Santa Pola tengerparti településekre. Ilyenkor hideg a tenger?
2020. febr. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, előtte milyen idő van és kinek mi a hideg? :-)


2 éve voltunk április végén (előtte igencsak jó idő volt) - mi tudtunk benne fürödni, de mi kicsit merészebbek vagyunk, nem mindenki mer ilyenkor belemenni :-)

Utolsó nap viszont olyan viharos szél volt, hogy még mi is fáztunk :-)


Sajnos már annyira megbolondult az időjárás, hogy az, hogy nekünk mi volt 2 éve, semmire sem garancia :-(

2020. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a 20 foknál melegebb vízbe már hajlandó vagyok bemenni. :D
2020. febr. 17. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Május elején 16-17 fokos a víz.
2020. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hideg,hideg,hideg és rossz esetben szeles is az idő. Én csak július, augusztus és szeptemberben vagyok hajlandó a vízbe menni, addigra már annyira felmelegszik, hogy nem fagy belém a vér. De nagyon jó napozós idő lesz, szóval ha nincs fürdés akkor is lehet már barnulni :)
2020. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, 1-es vagyok és kb. 20 fokos lehetett 2 éve a víz. 18 fokosba én sem megyek bele, mert abba belefagyok :D Illetve volt már rá példa, de nem jó, mert begörcsöl az ember lába, stb.

Jelenleg, most február közepén 15 fokos, úgyhogy ennél csak jobb lehet májusra :D

2020. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt április végén a balatonban fürödtünk, szóval ez kiszámíthatatlan.

Május végén általában már fürödhető a tenger.

2020. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!