Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan, aki a türelmi...

Van itt olyan, aki a türelmi időszakot kihasználva még év vége előtt ki szeretne költözni Angliába?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e olyanok, akiket a Brexit arra motivál, hogy még kihasználjak az utolsó hullámokat, a szabad munkaerő áramlás tekintetében, ha igen tudnátok beszélni a terveitekről?

2020. febr. 19. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem inkább ne, mi épp hazaköltöztünk onnan 18 év után.. Szerintem értelmes ember nem megy oda, pláne most.
2020. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Igen, te.
2020. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
# 1 Hát 18 év után valószínűleg bárki szívesen hazaköltözne, sok félretett pénzel xd
2020. febr. 19. 12:38
 4/27 D. Brasco ***** válasza:
61%

Miert törvényszerű....vagyis inkább ugy mondanam hogy miert hiszi azt minden magyarorszagon maradt ember,hogy aki kiment külföldre dolgozni az kőgazdag?!

Ha neked is ez a terved amit az átlag magyar 90%-a gondol meg tervez,hogy kimegy külföldre es szinte semmi munkával halálra keresi magat......nos akkor van egy rossz hirem......akkor ne indulj neki!Mondjuk neked láthatoan mimdenhogy kár lesz....

2020. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Én, de én egyetemre tervezek. Így még biztosan kapok diákhitelt, jovore mar nem fix hogy mi lesz...
2020. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

# 4 Én egy szóval sem mondtam, hogy én ki szeretnék kötözni, de kötekedni azt tud a magyar

Azt sem mondtam, hogy ott minden szipi-szuper, de az kétségtelen tény hogyha itthon nincs semmije az embernek és kint vállal munkát, az CSAK jobban élhet, mintha itthon csinálná ugyanazt, de mint mondtam én nem tartozom ebbe a csoportba, csak kíváncsiságból kérdeztem, ha szabad

2020. febr. 19. 14:55
 7/27 A kérdező kommentje:
# 4 És igen, merem azt állítani, hogyha valaki Angliában dolgozik 18 évet az nem 100 ezer forintos bankszámla egyenleggel jön haza
2020. febr. 19. 15:03
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem volt félretett pénzünk.

2 gyerekünk van, és tudod ott a nő nem tud dolgozni, mert ha dolgozik arra keres hogy kifizesd az óvodát. Mert ott nincs ám állami óvoda ingyen mint itt.

A fizetésem annyi lett volna, ami nem futotta volna a két gyerekre a valamilyen óvodát.

Így otthon ültem 5 évet a 2 gyerekkel, amiből 9 hónapig kaptam juttatást, nem 3 évig mint itthon van. És a családi pótlék alig több mint a magyar...

A férjem 1 db fizetéséből éltünk, ami átszámítva 1.1 millió ft körül volt. Abból kb 600 ezer volt rezsivel az albérlet, kb 200 elment négyünkre bevásárlásra, tankolás, telefonok, havi 100 ezret ha el tudtunk rakni jók voltunk. Amit elraktunk meg kb elment arra, hogy évi 2* hazautaztunk meg egy két hasonló dologra.

Nem éltél még külföldön látom..


Itt azért itthon 3* ennyit el tudunk rakni havi szinten vagy többet..

2020. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Szóval de igen, képzeld el, nem voltak milliók a bankszámlánkon.

Miből lett volna?

Örültünk ha megéltünk ott viszonylag normálisan az 1 fizetésből.


Annyi előnyünk van oké, hogy még a gyerekek előtt vettünk egy 2 szobás lakást itthon.


De a mi korosztályunknak, akik itthon maradtak is van már lakásuk/házuk.


Mi is eladjuk idén a lakást, és kertes házat veszünk, valamennyi hitelt fel kell nekünk is venni hozzá majd.


Itthon élt ismerőseinek is van már a korosztályunkban saját lakása, háza, van akinek már a hitel is letelt rá.


Szóval nem vagyunk hú de nagy előnyben azokhoz képest, akik itthon éltek eddig is.

2020. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
62%
Erdekes,hogy otthon Magyarorszagon mindenki azt hiszi,hogy aki Angliaba dolgozik az milliomos. 8-as hozzaszolonak mindenbe igaza van. Ovoda draga,alberlet ugyszinten.Nem konnyu felretenni ha vannak gyerekek vagy esetleg egyedul berelsz lakast. En csak ugy tudok megtakaritani penzt ha tulorazom. Azt itt nagyon szeretik ha kidolgozod a beled.Ma volt a 19. napom pihenonap nelkul es meg holnap is dolgozok. Ennek ellenere nincsenek milliok a szamlamon.
2020. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!