Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában Bécs után 5 db...

Ausztriában Bécs után 5 db 100 ezer főnél népesebb város van (Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck, Klagenfurt). Hogyan állítanátok szépségi sorrendbe ezeket a településeket? (1: legszebb,5: legkevésbé szép)

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem lenne egyértelmű, Bécs ne szerepeljen a listán, mert nem egy kategória a többi osztrák nagyvárossal.
2020. febr. 25. 15:26
 2/6 subrette ***** válasza:
100%

Nekem első Salzburg.

A világörökség okán második Graz.

Innsbruck nagyon más, mint Klagenfurt. Az egyiket hegyek övezik, a másnak a Wörth-i tó az ékessége. Kinek melyik tetszik jobban.

Az ötödik Linz, mert inkább ipari jellegű város, bár a belváros szép. Kb. olyan Miskolc jellegű.

2020. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Innsbruck - a hegyek egyszerűen elvarázsolnak, nekem ez a legszebb. Talán a legkisebb is, így önmagában talán nem is állja meg a helyét, de egy-két napra érdemes benézni.

2. Salzburg - szép, kicsit már giccses is, tele turistával

3. Graz - hangulatos, előbbieknél jóval nagyobb, több látnivalóval

4. Linz - nem csúnya, sőt sok kulturális látnivaló van, de nem egy maradandó élmény. Kicsit ipari jellegű.


Klagenfurtban nem voltam.

2020. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Bár Innsbruckban és Linzben még nem jártam, de már nézegettem őket.


1. Salzburg és Innsbruck - holtverseny

3. Graz

4. Klagenfurt

5. Linz


Bár tény, hogy Salzburgban nagyon sok turista, de mindig megfog, és nem tudjuk megunni. Mindig találunk valami új felfedezni valót, és a városkártyája az egyik legjobb ilyen jellegű konstrukció.

2020. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Salzburg

Graz

Innsbruck

Klagenfurt

Linz


Ha a kicsit tágabb környezetét is nézzük a városoknak (mit lehet fél/egy óra autózással megnézni) akkor Grazot hátrébb sorolnám.

2020. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

1. Innsbruck

2. Graz

3. Salzburg

4. Klagenfurt

5. Linz

2021. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!