Kezdőoldal » Utazás » Európa » A márciusi Római utamat...

A márciusi Római utamat felejtsem el? Ugye Olaszországot is elérte a koronavírus. Igy szerintetek se menjek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 05:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyelőre nem tudni, hogyan alakul a járvány terjedése.


Amit mérlegelj:

- megfertőződhetsz

- karanténban ragadhatsz hetekre

- gyengébb immunrendszerű szeretteidnek, barátaid szàmàra nagyon súlyos betegséget adhatsz át.


Nagyon fontos a történetben az egyèni felelősség!

2020. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg sajnos felejtsd el, igen.
2020. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem sok esély van rá, hogy elkapod, de én nem vállalnám be. Egy biztos: ha mész akkor rohadt olcsón megúszod utazást-szállást stb.
2020. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ismerősökhöz mennénk szóval a szállás ára nem számítana.
2020. febr. 26. 06:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk április közepére már megvan a repjegyünk, a szállás, a transzfer...ezeket még tavaly ősszel lerendeztük.

Jelenleg annyira bizonytalan a helyzet, hogy eszméletlen.

A Wizz Air például már április elejéig törölte az összes római járatát.

Igazából én nem is a vírustól félek, hanem attól, hogy karanténba kellene utána vonulni. Meg aztán ha bezárnak minden turista látványosságot a látogatók elöl, akkor se volna értelme elindulni. De nekünk még van bő másfél hónap. Bízom benne, hogy normalizálódik addig a helyzet.

2020. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolónak: nem törölték az összes római járatukat, hanem lecsökkentették heti 2-re.
2020. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Reggel még ezt nyilatkozták, később változtattak rajta. Mondjuk mi nem Wizz Air-rel mennénk, úgyhogy ez a része nem érint.
2020. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%

Ismerek olyat aki simán elmenne, én lefújnám.

Addig amég ott nem rendeződik a helyzet felesleges oda menni, amúgy is most mindenki a korona vírussal van elfoglalva, tüsszentesz egyet aztán csúnyán néznek rád.

Persze ha te úgy tartod jónak, hogy megtartod az utat, akkor az a te döntésed.

Én is eléggé elkezdtem félni ettől a vírustól, de ugyanúgy élem az életem, dolgozok stb, higénia ugye alap, igyekszem megtartani a távolságot az emberekkel.

Szerintem ennél többet nem kell és nem is tudsz tenni annak érdekében, hogy ne kapd el, viszont gócpont közelébe most egy darabig inkább nem mennék, ahogy orvosi rendelőbe sem, ahol valószínű most mindenki hasonló tünetekkel csücsül.

2020. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én simán mennék, legalább lenne egy kis adrenalin
2020. febr. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Norman Bates ***** válasza:

Ha nem lenne gyengebb immunrendszeru csaladtagom vagy egyedul elnek akkor en siman bevallalnam, egyreszt kalandos masreszt meg alacsony a halalozasi rata, egeszseges embereknek valoszinutlen, hogy belehalnanak. Meg ugye a panik miatt lehet, hogy jo akciokat is kifogsz majd helyben.

Majd Juliusban tevezek Magyarorszagra latogatni (UK-bol) meg majd augusztusban Spanyolorszagba. Az akkori helyzetet figyelembe veve at fogjuk gondolni, hogy menjunk-e vagy sem, mert majdnem 2 eves kislanyom allandoan beteg es ra azert joval veszelyesebb lenne a 👑 🦠

2020. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!