Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legszebb nagyvárosok...

Melyek a legszebb nagyvárosok az Egyesült Királyságban (legalább 100 ezer lakossal rendelkezők, Londont nem számítva)?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nincsenek.
2020. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nagyvárosban megfordultam, Edinburgh volt messze a legszebb szerintem, de Bristol és Liverpool is hangulatos.
2020. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bristol, Oxford, Belfast (nem különösebben szép, de elég érdekes hely).
2020. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz csatlakozva Bristol, Oxford, Edinburgh valamint még Plymouth is a kedvenceim közé tartozik.
2020. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 goaus ***** válasza:
100%
Bournemouth szerintem a legszebb.
2020. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Angliaban (csak az angol orszagreszre ertem) az tobbi orszaghoz kepest a nagyvarosok sivarnak hatnak, es igazi szepseget a kisvarosokban, gyonyoruseget meg a falvakban talalni.

A varoskozpontok erdekesek, de mar azokban az utcakban, ahol laknak az emberek, az uniformizalt sivar utcakep van.

2020. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6:

Ez mindenhol így van. Budapest belvárosa gyönyörű, de azonkívül kis túlzással panelházakból és Kádár-kockákból állnak a külvárosok.

2020. okt. 18. 00:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalam Cardiff es Edinburgh kozul kerulne ki a gyoztes.
2020. okt. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a vidék szebb.

Viszont az is elég egyforma, olyan értelemben, hogy egyik angol nagyváros pont ugyanolyan, mint a másik, és egyik kisváros szintén pont ugyanolyan, mint a másik.

Nem igazán vannak jellegzetességek.

2020. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!