Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes bevállalni...

Szerintetek érdemes bevállalni áprilisban egy romániai, hegymászós csoportos utazást? (gondolok itt a koronavírus-pánikra, mekkora esély van rá, hogy elvesztem a pénzem, betiltják az utazást, kint ragadok, stb. )

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes, nem lehet tudni, hogy mi lesz majd.
2020. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked annyit megér a hegymászós csoportos cucc hogy amiatt esetleg beszopódjál az eseményekbe, akkor érdemes belevágni.


Ha annyit nem ér meg neked, akkor nem.

2020. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem koronavírus-PÁNIKRÓL van szó, hanem komoly vírusos járványról!

Ha megnézed a ma kiadott kormányközleményt, akkor rájöhetsz, hogy jó eséllyel nem lehet a határokon átmenni a járvány végéig.

A vírus még legalább 2-3 hónapig - de lehet, hogy jóval tovább - garantáltan aktív, fertözö lesz, azaz június vége elött nem sok esély van arra, hogy szabadon mozoghatsz.


Szóval épeszü ember nem akar egy hónap múlva utazást tervezni, föleg nem külföldre, mert egész biztos nem lesz belöle semmi.

2020. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Erdélyiként csak azt tudom mondani, hogy offold. Legalább az elővigyázatosság miatt.
2020. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már a szervezők le fogják mondani, de én akkor sem mennék, ha amúgy megtartanák.
2020. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!