Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kifizetett párizsi utazás...

Kifizetett párizsi utazás módosítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy dilemmában vagyunk mi is a koronavírus miatt. Decemberben szépen eldöntöttük, hogy idén április végén elutazunk párizsba, meg is vettük a repjegyet, szállást, Louvre, Eiffel, Versailles, hajókázás..... de az van ami most, káosz. Nem tudjuk mitévők legyünk. A szálloda felajánlotta a módosítást, kifizetnénk már a repjegy módosítás díját is, de a jegyeket nem tudom, hogyan lehetne áttetetni. Nem lehet elérni őket e-mailbe. Vajon kihez lehet fordulni? Járt már valaki így? Egyszerűen nem tudom, hogyan oldjam meg ezt. Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 17. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mond le.


Csak az Isten tudja mikor ér véget ez az őrület.


Én Amerikába utaztam volna, hát nem fogok.

A repjegy árát szinte biztos, hogy buktad de ez csak tipp.

2020. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Repjegy gyanús, hogy bukó. Nem ez volt a kérdésed tudom, de jelenleg sajnos el kell engedni. Nincs hova lépni. Nem vigasztal téged, de én is cumiztam. És még sok - sok - sok ember. Most ez a pálya.
2020. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaság? Fapadosnál kb biztos, hogy nem lehet módosítani, de pl a KLMnel most ingyenesen atteheto másik időpontra minden jegy. Nem kell se email, se telefon. A foglalasi kododdal belépsz a társaság weboldalan és módosítasz. De készülj rá, hogy magas lehet a módosítási díj, plusz a mostani és a választott időpont jegy árának különbözetet ki kell fizetned,
2020. márc. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tervezzük lemondani, ennyire jó anyagi helyzetben nem vagyunk, hogy 250 e Ff-ot az ablakon dobáljunk ki. Nyár végére, ősz elejére gondoltunk, nem hiszem, hogy akkor is ez lesz még. Amúgy wizz air-nél van a jegy. Ha ők törlik pont , hogy visszafizetik, de mi menni szeretnénk.
2020. márc. 18. 06:09
 5/10 anonim ***** válasza:

A légitársaságok az elsők között vannak a csődközelben állá cégek sorában. Most szerintem mindenre nyitottak, ami az utasok megtartását jelenti.

A gyakorlati része a nagy kérdés, mert amikor vége lesz ennek, akkor túlterheltek lehetnek. Nem utazhat mindenki egyszerre.

Most átfoglalhat az utas más időpontra, de az tuti?

Nem kerül karanténba addig? Nem gondolja meg magát?

Ezer kérdés nyitott még.

2020. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben azt tudod tenni, hogy veszel két új jegyet az általad kitalált új időpontra.
2020. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, egyelőre ezen kár görcsölni szerintem, mert még nincs megoldás. A légitársaságok próbálnak túlélni, és nem tudnak, nem is akarnak pénzt visszaadni.

Módosítani sem nagyon engednek, mert hova? Mikorra? Minden bizonytalan. Egyáltalán nem biztos, hogy nyár végén tudsz te bárhova menni. A jelen helyzetben az se biztos, hogy akkor épp a WizzAir olyan helyzetben lesz, hogy tud működni. Nem úgy fog ez kinézni, hogy a vírus elmegy június 30-án, július 1-től meg minden vissza a normális kerékvágásba; ezt remélem, te is sejted.

Valamilyen szinten a 2020 erről fog szólni (leginkább gazdaságilag), úgyhogy most ne a nyaralásodon gondolkodj. Ha el lehet majd menni, akkor szupi, de ne éld bele magad.


Egyelőre számolj úgy, hogy a repjegyet esélyes sajnos, hogy buktad.

2020. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De nem ez volt a kérdésem teljesen. És igen én nem pánikolok egész nap hanem mással vagyok elfoglalva. Amúgy pedig a wizz air nem gondolnám, hogy csődbe megy, olyan helyen dolgozom ahol rálátok a céggel kapcsolatos dolgokra. A másik pedig, mint mondtam,nem milliókat keresek/keresünk, hogy majd akkor kifizetem legközelebb is. És az élményt is sajnálom, nagyon vártam. Mindösszesen arra lettem volna kíváncsi, hogy a lefoglalt múzeumi jegyeinket hogyan tudjuk áttetetni esetleg. Biztosan vannak nálunk tapasztaltabb utazók is.
2020. márc. 18. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalt utazó vagyok, de ilyen helyzetet még nem éltem meg. Szerintem más sem.

Normál esetben egyszerű a válasz: SEHOGY sem tudod áttetetni.

Ez egy nemnormális eset, úgyhogy nem fogunk tudni neked válaszolni.

2020. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb direkt kipróbáltam, és olyan helyre is engedi a rendszer foglalást a Wizzair, ahol a belépőkre két hét karantén vár, ill ahol amúgy is teljes kijárási tilalom van érvényben már napok óta.


Egyre linkebb cég ez a Wizzair!!

2020. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!