Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani ez a koronavírus? Nyáron már el tudok menni utazni Olaszba és Albániába?

Figyelt kérdés
Még januárban foglaltam Olaszba és Albániába, júliusra és most nem tudom, hogy lemondjam, vagy várjak és reménykedjem. Mit gondoltok? (Tudom, most mindenkinek minden baja nagyobb, mint, hogy én evesztem az utazási lehetőségem, de nagyon vártam, erre tettem félre pénzt és szomorú vagyok.)

2020. márc. 20. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Idén senki nem fog Olaszba menni nyaralni, de talán még külföldre se...
2020. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
És a kérdések Darwin díját kapja....
2020. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Amikor majd jelentősebben csökken az új esetek száma, az emberek fellélegeznek majd és elkezdenek mozgolódni, társaságba járni. Akkor csap le a következő hullám.

Még legalább fél évig nem lesz védőoltás meg gyógyszer.

2020. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk olaszországba idén akkor se mennék, ha fizetnének.
2020. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok a kérdezőnek, aki bizonyította, hogy az agyhalál-közeli állapot koronavírus nélkül is elérhető.
2020. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
10%
Ez a világ már nem lesz olyan, mint régen volt. Ideje kicserélni az agyakban a szoftvert!
2020. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16/16 ezt hogy érted?

Egyébként akkor lenne jó ha csak olyanok mennének el otthonról akiknek olyan munkájuk van,hogy el lehet online intézni.

2020. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*hogy otthonról nem lehet elintézni (pl.köműves,fodrász,hegesztő) járvány után is,így elkerülhetőek lennének az egyéb járványok is, de nem azt mondom, hogy senki ne mozduljon ki otthonról
2020. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!