Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizzair az utolsó pillanatba...

A Wizzair az utolsó pillanatban mégis törölte a Barcelonai járatunkat. Hogyan kell a visszatérítést kérni?

Figyelt kérdés

Volt már valaki aki kért visszatérítést és tudja, hogy hogyan kell, mert hiába nyomom meg a visszatérítés gombot, mindenképpen a "120%-os foglalási jóváírás" gombra akarja, hogy ráklikkeljek.

(Megpróbálok képet feltenni.)



2020. márc. 24. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. márc. 24. 21:17
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak a "120%-os" gombot engedné megnyomni, de abból már nem tudnék visszakozni.

Szerintetek?

2020. márc. 24. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hosszabb bekezdésben írják le, hogy mit kell tenned, ha visszautalást kérsz.
2020. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt elolvastam de utána ugyanide tesz vissza.
2020. márc. 24. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ugyanez a probléma, először wizz számlára kerül, majd onnét lehet "tovább klikkelni" de ha megadom a bankszámlaszámom és mindent helyesen kitöltök az utaláshoz hogy oké nem kell a 120 elég a 100% ez az üzenet: Wizz credit compensation booking with only wizz credit payment not eligible for refund
2020. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SZia írj, neked sikerült?
2020. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megköszönöm ha valaki leírja a menetét, mert így nem merem megnyomni a gombot amin eleve szerepel a > 120%-kérése < felirat.
2020. márc. 25. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:

SZia újra

Először automatikusan jóváírja 120%ot WIZZ számlán

más lehetőség nincs azután onnét lehet visszakérni bankkártyára.

Nekem nem sikerült, mivel szerintem túlterhelt volt a honlap, de egyelőre hagyom rajta az összeget hátha nyáron rendeződik a dolog és vehetek jegyet újra.

Írj ha sikerrel jársz

2020. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!