Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legjobb állatkert? A...

Melyik a legjobb állatkert? A Bécsi vagy a Berlini a jobb?

Figyelt kérdés
Európában esetleg a világon? Milyen jó állatkertek vannak? Magyarországon sokan mondják hogy a Nyíregyházi a legjobb viszont nekem nem tetszett annyira mint a Budapesti. Mondjuk kigaz nem nyáron mentünk és keveset voltunk de akkor is. Európában a Bécsit és a Berlinit de melyik a jobb? Még sokan írják az Edinburgit Európában. Ha a világot vesszük akkor a San Diego-it vagy a Szingapúrit is sokan írják. Írjátok le milyenekbe voltatok és melyik volt a legjobb!

2020. ápr. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem voltam a világ minden állatkertjében, ezért nyilván azok közül tudok választani, ahol voltam.


Voltam:

- Budapest

- Veszprém

- Bécs

- Berlin

- London

- New York

- San Francisco

- Hong Kong

- Brüsszel

- Prága


Ezek közül a kedvenceim: Prága, San Francisco és Bécs. Nem igazán tudnám megmondani az okát, egyébként mindegyik tetszett, de valamiért most ezek ugrottak be, mint ahogy a legjobbat sétáltam, stb.

2020. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Európában Loro Parque Tenerifén szvsz. USA-ban nekem az omahai jött be a legjobban igaz ott csak a nagyobbakban jártam és tapasztalatom szerint nem a nagy és híres állatkertek a legjobbak sokszor.
2020. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írjatok még commenteket!
2020. ápr. 11. 21:28
 4/6 subrette ***** válasza:
52%

A Sheridan lista szerint a Bécsi állatkert ötödször lett Európa legjobb állatkertje. Ezenkívül a legrégebbi is. [link]

Berlinben két állatkert is van:

[link]

[link]

2020. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na és melyik a jobb Berlini állatkert? Na és a jobb Berlini állatkert vagy a Bécsi?
2020. ápr. 11. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A berlini állatkert jobb, mint a bécsi. Igazából egész Európa legjobb állatkertje a berlini. A világ legjobb állatkertje pedig a szingapúri. Én rengeteg állatkertben voltam, de a kedvencem a Szingapúri Állatkert.
2020. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!