Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia tényleg olyan rossz...

Anglia tényleg olyan rossz hely lett?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, hogy mennyire sokan beszélnek negatívan Angliáról. Voltam már többször az országban és mindig magával ragadott, főleg a vidéki Anglia, a szép zöld növényzet, a tipikus angol házak. Amit mások negatívnak ítélnek meg, az nekem tetszik:

Sokszor borult, esős az idő. Én ezt nagyon szeretem, engem nem hangol le, utálom a meleg nyarakat, amik itt vannak Mo-n. Az egész országnak van egy megfoghatatlan hangulata. Tudom más kiràndulni és ott élni/dolgozni.

Azok véleményére vagyok kiváncsi, aki ott élnek/éltek.


Tényleg annyira rossz hely? Tényleg annyira elutasítóak lettek a bevándorlókkal?



2020. ápr. 22. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon tetszik Anglia főleg a vidéki része, de van ami lehangol benne. Pl ha megnézzük Barcelonát fentről, minden színes, szép napos, Anglia meg borús, szürke. Angliába a telek jobbak mint itthon, viszont én egy nyarat nem bírnék ki ott , mivelt én a meleget szeretem. Maga viszont az épületek gyönyörűek. Engem inkább a mediterrán helyek vonzanak magukhoz, de Anglia is egy álom. Különösen tetszik az akcentusuk, viszont az angolok sokan rasszisták, ami nem túl jó..
2020. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát, függetlenül attól, hogy ki mit mond: számomra London a világ legcsodálatosabb helye, és Anglia pedig az én szememben gyönyörű. Alig várom, hogy megint utazhassak: színházazni, mászkálni, elvonatozni valami távolabbi kisvárosba...
2020. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is imádom. Londonban dolgoztam egy nyarat, néhány év múlva pedig a vidéki/tengerparti Angliát látogattam meg, mint turista. Nekem London, meg úgy alapból a nagyvárosok nem jönnek be, de az ország Londonon kívüli része nekem az egyik szívem csücske. Semmi nem fogható a vidéki Angliához. Kár, hogy elutasítóak az angolok velünk szemben, nagyon szeretnék egyszer visszaköltözno, de lehet erre a brexit miatt már nem lesz lehetőségem.
2020. ápr. 22. 09:46
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Szia, en delen elek egy kisvarosban a tengerpart mellett, gyonyoru hely! A tipikus angol hazakat en is nagyon szeretem, az emberek ritka kedvesek, nalunk annyira nem is esik sokat az eso, es nyaron a tenger is elegge felmelegszik, persze azert hideg de en nagyon szeretem, csak jot tudok mondani Angliarol barki kerdezte eddig! 2 eve lakom itt. Soha nem tapsztaltam hatranyos megkulonboztetest amiota itt elek, mikor mondom hogy magyar vagyok mindenki mosolyog, a bankban anno mikor szamlat csinaltattam, a ferfi kezett razott velem es azt mondta: Welcome to England! En is sok negativ tapasztalatot olvastam mar, de szerencsere semmit sem tapsztaltam belole. Az pedig plusz pont nalm, hogy a kozelben itt delen rengeteg gyonyoru kirandulo hely van, es szeretem a szabad napjaimat maszkalassal tolteni.
2020. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, annyira irigyellek, persze jó értelemben:) Dél-Angliában én is jártam: Weymouth, Portland, Bournemouth...gyönyörű helyek.

Szerintem lesz még lehetőségünk pár év múlva kiköltözni? Gyereket akarunk vállalni, mert itthon dolgoztam eddig 11 évet, itt fogok ellàtást kapni, de majd 3 èves kora körül el akarunk majd költözni innen, hogy egy jobb helyen nőjön fel.

2020. ápr. 22. 11:06
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem=szerinted
2020. ápr. 22. 11:06
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint utálom Angliát, a klíma egy dolog, a legnagyobb bajom az angolokkal van. Míg a skót meg az írek tök jófej népség, addig az angolok jelentős részében máig ott van egy ilyen modern kolonialista felsőbbrendűségi érzés, sokan verik az asztalt egy sima bolti vásárlással kapcsolatban is, ami szerintem hihetetlenül nonszensz.
2020. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
21 évet éltem ott, tavaly jöttem haza, az utolsó 5-6 évben már gyűlöltem.
2020. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy elutasítóak kennének, rengeteg barátom van kinn, nincs gondjuk velem vagy bárkivel.
2020. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon szerettem kint élni, egyedül a közbiztonság "rossz". Rossz alatt azt értem hogy ugyanolyan mint Magyarországon. Az angolok barátságosak voltak velem szinte mindig, azt is megértem hogy nem szeretik a külföldieket, mert a kint élő lengyel magyar bolgár román emberek baromi surmó bunkó trehány szar alakok.
2020. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!