Kezdőoldal » Utazás » Európa » L szerintetek lehet majd...

L szerintetek lehet majd júliusban már Olaszországba utazni?

Figyelt kérdés

Júli 13-18 között van foglalva szállásunk, 3 nap Olaszban, 3 Szlovéniában...

Június közepéig ill. július elejéig elmondható...

Szerintetek lehet majd júliusban oda utazni?

Motorozni mentünk volna a Dolomitokba, Bled-BolzanoGljubljana városokban megszállva...



2020. máj. 1. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
nem valószínű
2020. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Inkább nem, mint igen, szerintem esetleg augusztusban leghamarabb.

De ha lemondható és repjegy sem kell, akkor legalább nem fizettetek érte semmit.

2020. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Augusztus végéig nem nagyon fog ott újraindulni semmi, szerintem tegyétek át őszre.
2020. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon remélem, legalább augusztusban lehet, mert évtizedek óta ott nyaralunk.
2020. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Jobb lesz ha beletörődtök hogy az idén nem lehet sehová menni.

Majd jövőre megy mindenki dupla ennyi időre és kész.

2020. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jövőre nem kizárt, hogy a férjem már tolószékes lesz, és nem megyünk sehova...
2020. máj. 1. 13:29
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Augusztus végénél előbb nem hiszem
2020. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Az bizony rossz dolog, de a vírust sajnos nem érdekli. És ha a férjed ilyen állapotban van, erősen ellenjavallott, hogy az idén menjetek.
2020. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"az bizony rossz dolog, de..."


Nem kell ez a "lesajnáló, de pont le*om" hangvételű duma... Nincs rossz állapotban, 30 éves, ettől eltekintve egészséges, semmi alapbetegsége nincs...

Azt meg, hogy minden porckorongsérves meg térdarthritises halottnál Magyarországon súlyosbítónak számít egy alapvetően a vírus lefolyásától független betegség inkább nem minősíteném....

2020. máj. 1. 15:05
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért vagyok szívtelen q*va? Mert szeretnék kihasználni a férjemmel minden egyes pillanatot, minél tartalmasabban? Vagy mert olyasmit akarok csinálni ami neki is rég vágyott álma? Nem értem....

Miért, ezen kellene sírdogálnom folyton? Szerintem rohadtul semmit nem tudsz erről az egész helyzetről, úgyhogy maximum annyit értél el, hogy bebizonyította mennyire ostoba ítélkező vagy....

A normális válaszokat köszönöm, meglátjuk mi lesz, de ha nyitva lesznek a határok tuti hogy megyünk.

2020. máj. 1. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!