Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt aki sikerült simán...

Tigerwater kérdése:

Volt aki sikerült simán átment Ausztriába vonattal Sopronból-Hegyeshalomból? (munkáltatói papirokat nélkül stb)

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A “munkáltatói papirokat nélkül” feltétel az most akkor mi is akar lenni?
2020. máj. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ,hogy aki ausztrálban dolgozik, annak egy munkáltatói papírt adnak ki, hogy ott dolgozik.Így akik ingáznak magyarország és ausztria között, ázok probléma nélkül utazhatnak a két ország között.

Viszont két hete ,a testvérem autóval is átment.Egy papírt kell kérvényezni attól a cégtől ahol dolgozik.Ezt le kell fordítani magyar nyelvre is ,és a határon ezt kell felmutatni.Visszafelé pedig az osztrák nyelvűt.És minden gond nélkül átléphetsz...

De ha nem munkába álló vagy ausztriában, ebben az esetben nem tudom hogy mi a helyzet.

Egy érdekes hír,hogy a múlt héten hegyet mászva egy olasz házaspárral találkoztam, lakókocsival ami olasz rendszámú volt.Hogy ők most ausztriában dolgozhattak e ,vagy sikerült átsuhanni a határon ,nem tudom.De lassan lazulni látszik a helyzet.

2020. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!