Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba utaznátok?

Olaszországba utaznátok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom már lehet utazni, északi részre mennék, egy elmaradt út lenne pótolva (Bologna, Pisa stb). Kell utána karamténba menni? Van veszélyeztetett a családban, egy háztartásban élek vele emiatt félek.
2020. máj. 18. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
június 3-tól nyitják a határokat az EU állampolgárok részére
2020. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak kérdés mennyire rizikós menni.
2020. máj. 18. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az itthoni és az ottani statisztikákat és dönts. Én személy szerint szeretek kalandozni, de az egészségügyi kockázatokat kimondottan minimalizálni szeretem, ezért nekem nem lenne nagy lazulás egy továbbra is igencsak fertőzött területen utazgatni. De ez én vagyok.
2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Azert mert nyilnak a hatarok nem azt jelenti hogy a virus eltünt es nem is lesz többé.Csak hát az emnereknek még mindig a pénz meg a gazdaság a legfontosabb....döntsd el te neked megéri-e a kockázatot vagy sem europa egyik legjobban fertözött területére menni.
2020. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse.
2020. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!