Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyugat európába szokás stoppolni?

Nyugat európába szokás stoppolni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, sőt egyes országokban tilos.
2020. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Stopposok mindenhol vannak, csak van, ahol nem kifejezetten veszik fel őket, pl. Franciaország vagy Szlovákia. Már ha ez az utóbbi nyugatnak számít. Valahogy ezeken is át lehet jutni, de inkább külföldiek segítségével. Továbbá autópályán sehol sem szabad stoppolni, de a benzinkutakon még itt is lehet.
2020. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden országban nézik jó szemmel a stopposokat, Angliában pl. 4 óráig vártam arra, hogy megálljon valaki, Olaszországban, Spanyolországban pl. 5 perc alatt felvettek. Ettől még természetesen lehet, autópályán illegális, de máshol még nem találkoztam ezzel. Okosan kell csinálni és jó helyre kell állni, a hitchwiki oldalán vannak rá jó tippek.
2020. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan?
2020. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olasz,francia tengerpartra akarok menni,kamionosok elvisznek talán? Vagy horvátra.
2020. jún. 15. 19:09
 6/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Horvát tengerpartra leérsz könnyen. Oda nem egyszer stoppoltam le egy hétvégére. Olasz tengerpartra is. Érdemes benzinkútnál odamenni autósokhoz kérdezősködni. Nem kell kamionosra fanyalodni, elvisznek személyautók is. A francia neccesebb, mert mint említettem, Franciaországban eléggé kelletlenek az autósok. Olaszországban kell kifogni valakit, aki a francia tengerpartra megy.
2020. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moon_Walker ***** válasza:
34%

már nem az a világ van, mint 25 éve.

rengeteg a beteg állat. szerintem életveszély.

2020. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!