Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen bőröndöt vagy utazótásk...

Milyen bőröndöt vagy utazótáskát ajánlasz és mi az, amivel rossz tapasztalataid voltak? Melyek a kerülendők?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Samsonite / American Tourister termékeit használom városban (napi munkába járáshoz és utazáshoz is, tehát hátizsákot és bőröndöt is). Évekig kitartanak, jól pakolhatóak, sok rekesszel és a dizájnjuk, ergonómiai kialakításuk is jó.


Túrázáshoz, hátizsákos turistáskodáshoz egy Osprey Escapist hátizsákot használok, az aztán végképp elnyűhetetlen darab és baromi jó a hátrendszere is.

2020. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem olyan gurulós bőröndöt érdemes venni, aminek 4 kereke van. Könnyebb húzni, mint a 2 kerekűt, és ha neaggyisten kitörne egy kereke, még mindig tudod húzni.
2020. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elég táskamániás vagyok de azért megpróbálom röviden.


* Ne Magyarországon vásárolj. Németországból olcsóbb és a választék is nagyobb. Én a koffer24-et és az Amazont használom de sok másik site is megfelel.


* Én kis kézitáskának egy Manfrotto 3Way Australia-t használok. Ez 40 x 19 x 30 cm, ami tökéletes a Ryanair [link] és a Wizzair 40x30x20 cm méretekhez. A legtöbb hagyományos légitársaság is elfogadja kézitáskának. NAGYON sokat kerestem megfelelő méretű táskát. Ez talán a legjobb, bár én nem hordok sok profi fényképész cuccot, de azért sok elektronikát hordok magammal és a kipárnázott táska feleslegessé teszi, hogy mindegyiket egyesével csomagoljam valami puhába, sok helyet lehet így nyerni. Az angol Manfrotto éppen kellemesen leértékelte ezt.


* Ezt a vizespalackot [link] pont ekkora táskára találták ki.


* Fedélzeti bőröndnek egy Eagle Creek Morphus International Carry On-t használok. Nehéz elmagyarázni, mert ilyen táska másik nincs, negyven másodpercet nézz meg innen: [link] és érteni fogod. Én előbb vettem meg a táskát, minthogy a videó végetérne...


* Ha fel kell adni valamit, és a Morphus kicsi, arra egy Samsonite Firelite 69/25 van. Egy koffer24 árleszállításon vettem 280 EUR-ért még 2013-ben.


* Végül érdemes egy pillanatást vetni erre [link] . Attól függ, mit viszel magaddal. Ha alapvetően ruhát, ilyesmit és nem egy fél számítógépboltot viszel, ez egy nagyon jó darab.


Általában a Morphus gurul velem, a Manfrottó van a hátamon. Ha kell, a Morphus felét vagy az egészet fel lehet adni. Ha vonatra kell szállni vagy lépcsőn felmenni, a Morphusnak van hátizsák módja és a koszos kerekek messze vannak a ruhádtól -- a legtöbb guruló hátizsáknak ugyanott van a hátszíja, mint a kereke. Ilyenkor a Manfrottó kézben van.

2020. júl. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zseniálisak vagytok, köszönöm a tapasztalatokat!!!
2020. júl. 6. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!