Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban a repülőterek...

Németországban a repülőterek és vonatállomások le vannak zárva?

Figyelt kérdés
És augusztus 5 körül mi várható? (véleményekre vagyok kíváncsi, tudom, hogy senki sem jós:D)

2020. júl. 15. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek lezárva, utazni is lehet. Bundeslandtól függően vannak még szigorúbb és kevésbé szigorú intézkedések érvényben, de ezek is leginkább azt érintik, hogy hányan csoportosulhatnak közterületen. Van ahol mondjuk 10-en, de például Berlinben már nincs korlátozva. Augusztus 5-ig nem hinném, hogy szigorítás lesz, maximum lokálisan, mint a legutóbb amikor a húsfeldolgozó miatt lezártak egy kerületet.
2020. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének?
2020. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

"Németországban a repülőterek és vonatállomások le vannak zárva?"


Nincsenek.


"És augusztus 5 körül mi várható?"


Nos, lássuk csak: jún. 26-án elkezdtek nyitni az országok a turizmus miatt, azóta eltelt kb. 3 hét és már látható, hogy erősen nő a fertőzöttek száma több országban is és ugye megjelentek a "piros" országok, ahonnan külföldi nem léphet be (elvileg) és emiatt több országban a fokozott határellenőrzést is visszaállítják.


Aug. 5-e még kb 3 hétre van, a Wizzair pl. már több spanyol járatát törölte, Bécs nem enged leszállni portugáliából érkezett repülőket, stb.

hogy 3 hét múlva mi lesz??

Ki tudja??


Én azon a véleményen vagyok, hogy akinek nem halaszthatatlan ügye van, az ilyen bizonytalan időben ne utazzon, ne foglaljon, mert lehet, hogy több lesz a bosszúság, mint az öröm.

Franciaországban pl. kötelező lesz a maszkviselés aug. 1-től zárt térben, a spanyoloknál az utcán is kötelező bizonyos helyeken, stb.

2020. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!