Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudok Velencébe (Olaszorsz...

Hol tudok Velencébe (Olaszország) legközelebb leparkolni? És ha van valakinek egy jó kis Velencei útiterve mit miután érdemes megnézni és mire érdemes felszállni, azt megköszönném. Nem felsorolást kérek! Azt én is tudok a netről szerezni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Közvetlen Velence elöt van egy parkolósziget
2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tronchettonak hívják.
2010. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is nemsokára megyünk Velencébe. Ha kocsival érkeztek akkor nem tudom, hogy merre kell mennetek a Szert Márk térre, mert mi hajóval megyünk és az ott köt ki.

A téren van a Szent Márk bazilika amit meg kell nézni, valamint a Doge-palota. E mögött található a sóhajok hídja. A főcsatortnán található a Rialto híd.

(canal grande a csatorna neve azt hiszem)

Vegyetek a könyvesboltban útikönyvet és Velence térképet, mi is ezt csináltuk, azokban ninden szépen le van írva.

Remélem segítettem!

2010. aug. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. aug. 6. 11:10
 5/5 Partyqueen válasza:

Tronchetto parkoló.


Én is a Szent Márk-teret, a Rialto-hidat, a dózse-palotát és a Canal Grande-t ajánlanám, de Velence már önmagában csodálatos hely. Ja, és a Ghetto di Venezia-t se hagyd ki.

Vaporetto-n utazni egész jó buli. :)

2010. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!