Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Angliába utazol vissza...

Ha Angliába utazol vissza dolgozni, és nem tartod be a két hét otthoni karantént, mennyi az esély a lebukásra?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkaadók sehol (ahogy Angliában sem) örülnek ha az ember 1 hónapig távol van (két hét szabi + két hét karantén).
2020. szept. 16. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mármint azok a munkaadók, amelyek nem érdemlik meg, hogy nekik dolgozzál, mert rugalmatlanok és/vagy bénán szervezik a helyettesítést.
2020. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod, hogy a munkaadód nem tudja, hogy most jöttél vissza, és nem töltötted le a karantént?


Szerinted melyik főnök szeretné ilyen kockázatnak kitenni a többi munkavállalóját???

2020. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom hol dolgozol, de ez nem Mo, itt komolyan veszik a karantent es megertik ha otthon kell maradnod. legalabbis ahol en dolgozok ott ilyenek
2020. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Be ne gyere ket het karanten nelkul. Potolhato vagy.
2020. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Főleg, hogy a departmanemet egymagam vezetem :)

2020. szept. 16. 22:27
 6/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Sajnos kevés mert nincs rá erőforrás.

Én is ezt tervezem (két hét karantén és két hét szabi) de normális munkáltatónál ez nem gond, de előre meg kell beszélni. Nálunk minden külföldi utazás után kötelező a home office két hétig akkor is, ha egyébként ne vagy karanténra kötelezett.

(És a karantén alatt is fogok dogozni)

2020. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!