Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg ennyire vészes a...

Tényleg ennyire vészes a muszlim helyzet Svédországban mint ahogyan azt állítják ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok videót láttam arról hogy Svédországban egyre több baj van a muszlim vallással és magukkal az emberekkel is.

2020. szept. 16. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Bátyám kint él, és ő is azt mondja, hogy bár régebben is voltak gondok, de most sokkal rosszabb a helyzet. Barátnője sosem megy sehová egyedül, még fényes nappal sem. Munkahelye is modósított a munkaidővel, hogy a nők ne sötétben jöjjenek, menjenek. Bátyám 17 év kintlét után, hazaköltözést tervezi. Pedig már svéd állampolgár. Azt szokta mondani, hogy nem minden a pénz.. A biztonság többet ér.
2020. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Bocsanat, a kint dolgozo magyarok nem eppen ott laknak, ahol a svedek. Svednek lenni nagyon jo Svedorszagban. A migrans meg migransnak szomszedja.
2020. szept. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Stockholmban élek 25 éve. Nem tapasztalok semmit abból amit írsz.
2020. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Azt azért vedd bele e tudósításokba, hogy idehaza az emberek masszívan xenofóbok és a legtöbb politikai szereplőnek érdekében all felnagyítani a migráció veszélyeit ott is, ahol az igazából nem jelent óriási problémát.


Svédországban is vannak természetesen kihívások a beilleszkedéssel kapcsolatban valamint rossz hírű negyedek is mint bárhol a világban. Ám pusztán ezek alapján megítélni az adott országot, annak ős- vagy új lakosait, avagy utóbbiak egy-egy konkrét csoportját bizony szűklátókörűség.

2020. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%

Nem, nem az. Kétségtelenül vannak problémák, de hogy értsd, mennyire "súlyos" a helyzet, Magyarországon sokkal magasabb a gyilkosságok aránya.


Tehát ha a valóban romló közbiztonságú Svédországban vészes a helyzet, akkor itt katasztrofális. Annak érzed?

2020. szept. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam. Stockholmban betévedtem egy "no-go" zónába. Annyi volt, hogy a boltban mindenki csadorban volt és arabul beszéltek csak. De barátságosak voltak, sehol nem féltem, Malmőben sem este 11kor. Biztosan vannak problémák, de nem mindenhol. Ahogy a Hős utca sem reprezentálja egész Magyaroszágot és Borsod megye sem egyezik a Nyugat Dunántúllal.
2020. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem, hogy a kérdező egy buborékban ragadt, nem tudom, hogy YouTube vagy Facebook, de mindkettő készségesen fog etetni bármilyen hülyeséget. Megnézel 1-2 ilyet, jön a következő, megtanulja az algoritmus, hogy szereted, hát pont az a baj, hogy sok *ilyen* videót néztél.
2020. szept. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem erre irányult a kérdésem! Ha nem vagy képes értelmes választ adni akkor inkább tartsd meg magadnak! Plusz semmi közöd hozzá hogy honnan szerzem az információkat!
2020. szept. 18. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs, annyiban van csak, hogy tévinformációkat szerzel. Hiszen én laktam Stockholmban, bár csak pár hetet de akkor is. Jártál Te ott vagy csak a titokzatos helyről szerzett videókat bámulod?
2020. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy járt Svédországban. Lehet még külföldön sem járt és talán Budapesten sem. Muszlimokat is csak TV-ben látott. És ezzel sok magyar ugyanígy van. Ezért is Magyarországon lehet megetetni az emberekkel és ugranak az ilyen hírekre. Nyugat-Európában több muszlim él, így a helyi lakosok tudják hogy többségük normális. Nem fognak ugrani a gyülöletkeltésre.
2020. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!