Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen feltételei vannak...

Milyen feltételei vannak annak, hogy vízumot kaphassak Ukrajnába?

Figyelt kérdés
Elszeretnék utazni Ukrajnába a párom miatt, és egy darabig kint élnénk.

2020. szept. 20. 21:40
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
95%

Neked nem működik a google vagy fizetős lett!?

[link]

2020. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát az most bizony nem fog menni.

A "párod" nem mondta?


"2020. 09. 11.

Ukrajna 2020. augusztus 28-án hajnalban lezárta határait a külföldi állampolgárok előtt szeptember 28-ig.


Az ukrán hatóságok 2020. szeptember 8-tól megtiltották a külföldi állampolgárok tranzitálási célú belépését is az országba."


Javaslom, hogy ezt az oldalt látogasd szorgalmasan - itt elég sok mindent leírnak és általában aktuális is.


[link]

2020. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Na, megint egy google kattintással elérhető, fölösleges kérdés...
2020. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor most szeretném elmondani mindenkinek, hogy az összes olyan oldalon, ahol bármi értelmes információt írnak az ukrán vízummal kapcsolatban, nem elérhető valami miatt.

És nyilván nem holnap akarok kiutazni a karantén közepén, nem vagyok hülye, istenem...

Olyat kérdeztem, aki esetleg a nyanvadt google linkjén kívül tud bármi értelmeset is mondani... :DDDD nagyon sok itt az okostojás, ne kattintsatok már olyan kérdésre, amihez semmi közötök sincs :D

2020. szept. 21. 15:16
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es, milyen értelmes aktuál hír lesz szerinted ott nekem? Ott csak a vízum nélküli beutazással kapcsolatban írnak...

(meg a koronáról, de arról nyilván tudok, és amiatt szoktam és nézni, de NEM EZ VOLT A KÉRDÉSEM)

2020. szept. 21. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted a GYK-olvasók gondolatolvasók???? CSak annyit írtál, hogy utazni szeretnél, ill. ott élni.

Honnan tudnánk, hogy nem most, vagy nem a közeljövőben???

2020. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De a korona alatt nem lehet oda költözni, ezt csak tudom... Meg a kérdéshez sem kapcsolódik amiket írnak...

Ráadásul mi ez az idézőjel a párom szó körül?

Nem kell már minden kérdezőt hülyének nézni, aki nem a googlet használja... :D

"Olyat kérdeztem, aki esetleg a nyanvadt google linkjén kívül tud bármi értelmeset is mondani... :DDDD nagyon sok itt az okostojás, ne kattintsatok már olyan kérdésre, amihez semmi közötök sincs :D" Lehet pont az a baj, hogy ti akartok gondolatolvasók lenni, nem...?

2020. szept. 21. 15:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenki ide írja a hülyeségét és azt sem tudja miről van szó, menjetek már el innen, könyörgöm :D
2020. szept. 21. 15:45
 9/15 D. Brasco ***** válasza:
95%

Imádom az ilyen kis mitugrász gyökér kérdezőket,akik egyebkent le sem tudják normalisan irni egeszen pontosan mit akarnak,hogy miről lenne szó,de ők pontos választ akarnak és vergödnek itt jobbra-balra ha számukra nem tetsző választ kapnak,és hát itt nyilván mindenki hülye rajtuk kívül,meg majd mi kiszopjuk a kis ujjunkből,hogy őfelsége mit szeretne........úgyhogy menj már te innen a francba,az egyebkent teljesen felesleges kérdéseddel,amire a google 3.találata megadja a választ.....ráadásul ezek szerint a párod ott él,biztosan nagy erőfeszítésébe kerülne megkérdezni a hivatalban,hogy megis mi a helyzet...ha már a barátja ennyire életképtelen egy szerencsétlen eke,hogy maga nem tud utána járni.......

De hogy keresned sem kelljen:

[link]



[link]

2020. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Figyelj, a VÍZUM FELTÉTELEI volt a kérdés, ezen mi nem pontos? Én tehetek róla, hogy a koronáról írnak ezek a nyomorékok? :DD

Amúgy tegnap még nem volt jó ez az oldal, hibát írt, de köszi a választ azért, de látom te se bírtad ki személyeskedés nélkül...

2020. szept. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!