Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legszebb/legizgalmasa...

Melyik a legszebb/legizgalmasabb lengyel város?

Figyelt kérdés
Aki járt már az alábbi városok valamelyikében, hogyan rangsorolná őket: Krakkó, Varsó, Gdansk, Wroclaw, Poznan, Lódz, Szczecin, Bydgoszcz?

2020. okt. 10. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Krakkóban most jártam augusztus végén. Egyszerűen lélegzetelállító. Imádtam minden egyes másodpercét annak, amit ott töltöttem.


Egyébként Krakkó és Varsó között vaciláltam (Varsóba ráadásul ment olcsón repülő is), viszont azt olvastam, hogy még az óvárost is a második világháború után építették újra, szóval annyira nem érdekelt.


Szerintem ha még nem jártál Lengyelországban, akkor mindenképp Krakkóba menj! Garantáltan nem fogod megbánni.

2020. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Wrocław szuper hely, de Krakkót is nagyon szeretem, illetve egész Sziléziát. Gdańsk, Gdynia és Sopot mindenképp megér legalább egy látogatást, a Hel félszigetet is érdemes megnézni.

Varsóban születtem, de egyáltalán nem szeretem a várost, kevés értékelhető része van, Łódź és Poznań meg még annyira se jön be. Szczecin nem rossz hely, de nekem jobban tetszett a környéken Koszalin, Kołobrzeg vagy Świnoujście.

Nincs a listádon, de Lublin is nagyon hangulatos és a Mazuri tavak környéke is nagyon szép.

2020. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
A legizgalmasabb szerintem Varsó, ha oda elmész, akkor gyakorlatilag real-time láthatod, hogyan épül fel egy új város. Hihetetlenül dinamikusan fejlődik, Budapest szégyenkezhet.
2020. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Lódzba járok 35 éve.Épül,szépül a város de nekem mégis Krakkó a legszebb..Varsó is bejön..Nehéz választani..
2020. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Poznan tetszett legjobban, de Krakkó is nagyon szép.
2020. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!