Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bukarestben ki járt turistakén...

Bukarestben ki járt turistaként? Mit tapasztaltatok, mit néztetek meg? Milyennek láttátok a román főváros hangulatát? Politika nem érdekel.

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Viccelsz? Most koronavírus idején? Mentem volna, de nem lehet...ott napi több 1000 fertőzöttt van...pedig biztos szép amúgy..a képek alapján
2020. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam egyetlen szóval sem, hogy most a koronavírus idején.
2020. okt. 16. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Áruljátok már el mi a francnak kell az összes utazós kérdést teleböfögni ezzel!!


1. Attól még, mert valaki feltesz ide egy kérdést, nem jelenti azt, hogy másnap már csomagol, és külföldre utazik.


2. Ha visszatéréskor vállalja a karantént miért ne mehetne?? Európa egyik legfertőzöttebb országa vagyunk, teljesen mindegy, hogy itt kapja el, vagy külföldön.


3. Iszonyat unalmas már. Köszi, hogy megosztottátok a véleményeteket, 49-szer is bőven elég volt.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, kérdező, itt olvashatsz élménybeszámolólókat Bukarestről: [link]

2020. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
5%
A lényegről nem beszéltek: ki fr.nc akar menni bukarestbe? Most komolyan. A világ összes táján jártál már és csak ez maradt ki?
2020. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Európában 26 fővárosában jártam, Bukaresten még nem, és eszembe sincs a koronavírus idején utazni. A kérdésre senki nem válaszolt és minden másról volt szó. Mi lenne ha valaki a trollkodás helyett a fenti kérdésre válaszolna? Unatkozó trollok kíméljenek a hülyeségeiekkel.
2020. okt. 17. 07:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Bukarestben még nem.
2020. okt. 17. 07:28
 7/15 A kérdező kommentje:
"Hogy a kérdésre is válaszoljak, kérdező, itt olvashatsz élménybeszámolólókat Bukarestről: [link] Élménybeszámolókat én is találtam és a kérdést azért tettem fel mert kíváncsi voltam az itteni személyes véleményekre, olyanokéra akik valóban jártak a városban. Azonban már megbántam, hogy kitettem a kérdést. A trollokra nekem nincs időm, bár eddig a te válaszod volt a legértelmesebb.
2020. okt. 17. 07:36
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem mindegy amúgy, hogy az utikritikan olvasol élménybeszámolókat, vagy itt?

Egyébként ha youtube-on is rákeresel arra, hogy Bucuresti egy csomó utazós videót fog kidobni. Ezek ezerszer jobbak, mint egy random négy mondatos gyakorikérdéses válasz.

2020. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"ezerszer jobbak, mint egy random négy mondatos gyakorikérdéses válasz" Ha elfogadom az érveidet akkor a gyakorikérdések oldalt meg lehetne szüntetni, hiszen bármilyen témában rá lehet keresni dolgokra ( a kerékpározástól a külpolitikáig) az interneten, ezen oldal nélkül is.
2020. okt. 17. 13:52
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvasgasd az idióta trollok válaszait....
2020. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!