Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok észak- vagy...

Ajánlanátok észak- vagy nyugat európai nagyvárosbt, ahova érdemes utazni 3-4 napra?

Figyelt kérdés

Egyértelmű előny, ha sok a látnivaló, és nem a legdrágább hely, sok szálláslehetőséggel. Németül beszélek, angolul minimálisan, illetve franciát tanultam egy időben, de szerintem azzal csak éhen nem halnék. Első sorban számomra Németország, Belgium, a balti országok, vagy Svédország jutott eszembe, Hollandiában, Ausztriában, Szlovákiában már jártam, bár a pár mondatos angol tudásommal többre mentem, mint a németemmel (kivéve Ausztria), gyanítom, ez Európa- szinten hasonló. :/ Konkrét városon nem gondolkoztam még, így ötleteket várok. Csehországon is gondolkoztam. Egyedüli utazás lenne, imádok magamnak szervezni, de éppen ezért, nem árt, ha néha meg is tudom magamat értetni (Bár nem nagyon zavartatom magam, ha esetenként mutogatnom kell. A lényeg, hogy eddig mindig minden meg lett oldva :D).

Nyilván csak a vírusozás után mennék, szóval még csak körvonalazgatok.

Dél- Európa hidegen hagy, eddig Görögországban voltam.



2020. okt. 16. 22:51
 1/8 A kérdező kommentje:
-b ......
2020. okt. 16. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Bruges városát élveznéd nagyon.
2020. okt. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krakkó! Az eddig kedvenc városom.


Ha érdekel a Baltikum, akkor mindenképp menj el Tallinba. Gyönyörű középkori óvárosa van. Bécsből fillérekért van közvetlen járat, és át lehet komppal menni Helsinkibe is.

2020. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, Brugge- re nem gondoltam még, kicsit Amszterdamra emlékeztet, de jól néz ki. Tallinn-on gondolkoztam már, de nem tudtam dönteni a három balti főváros közül melyik érdemesebb.
2020. okt. 17. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Tallin a legszebb a három balti főváros közül.
2020. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Svédország jó ötlet lenne, Stockholm gyönyörű, viszont drága. Krakkó sokkal kedvezőbb árban.
2020. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Krakkóban már voltam, bár akkor végig szakadt az eső, de lehet, hogy nekifutok még egyszer.
2020. okt. 19. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tampere
2020. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!