Kezdőoldal » Utazás » Európa » Leghangulatosabb városok...

Leghangulatosabb városok Oroszországban (és esetleg Ukrajnában) melyek voltak számodra (vagy ismerősödnek)? Krím is idetartozik! Esetleg ha nem az egész város, akkor annak mely részei voltak hangulatosak adott (kisebb-nagyobb) városoknak számotokra?

Figyelt kérdés

Ha te (vagy ismerősöd) jártatok 2018-2019-ben a fenti két országban, mennyivel mentek fel az árak szállások (nem négy, vagy öt csillagos hotelszobák, hanem átlagos, de tiszta szobák/apartmanok a mérvadóak), közepes szintű éttermek/cukrászdák/kávézók, illetve múzeumi/színházi belépőjegyek tekintetében?


Külföldiekre hogyan tekintenek? De ez annyira nem fontos, majd ha elmúlik egyszer (remélhetőleg) a vírus, magam úgyis megtapasztalom.



2020. okt. 18. 14:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha te (vagy ismerősöd) jártatok 2018-2019-ben a fenti két országban, mennyivel mentek fel az árak szállások (nem négy, vagy öt csillagos hotelszobák, hanem átlagos, de tiszta szobák/apartmanok a mérvadóak), közepes szintű éttermek/cukrászdák/kávézók, illetve múzeumi/színházi belépőjegyek tekintetében?
2020. okt. 18. 14:15
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
nincs olyan hogy hangulatos orosz hely, minden város egy lepukkant panelrengeteg tele részeg gopnikokkal és kóbor kutyákkal
2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

2-es, ezzel nem tudok egyetérteni.


Kérdező, Ogyesszát mindenképp nézd meg.

2020. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pont a hangulat hiányzik az orosz városokból. Amelyiket kivakarták a mocsokból az túl műanyag, a közepes színvonalú városok túl szocreál betondzsungelek a többi meg nyomortanya. Engem egyik sem vonz.
2020. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Kijev, Lviv, Ogyessza, Moszkva, Pétervár, Jekatyerinburg, Irkutsz, Ulan-Ude, satöbbi. A világ földfelülétének több, mint 10%-áról beszélünk, akad pár szép hely.
2020. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szentpétervár. Csodálatos hely.
2020. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Személyes tapasztalat van kiírva fent, méghozzá elég jól olvashatóan. Ha ilyen nincs, kérlek ne írj "szerintem így lehet" feltételezéseket.

Többieknek köszönöm!

2020. okt. 18. 22:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Hármas, ötös, hatos: kisvárosok is érdekelnek, sőt, főleg azok, mi a véleményetek olyanokról, mint Yalta? És bár minden, de nem kicsi: Szocsiról?
2020. okt. 18. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Bár pont ott még nem voltam de Norilszknak biztod sajátos hangulata lehet.
2020. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki, aki kevésbé trollkodni jár csak fel ide? Válaszoló, ti trollok tényleg nem látjátok magatokat? Hogy mindenki egy milliszekundum alatt átlát titeket, tehát teljesen feleslegesen kezdetek neki az éppen aktuális hülyeség bepötyögésének? Tényleg nem értem miért, ha úgysem ugrik rá senki.


Mások: ti még írhattok, megengedem és várom is.

2020. okt. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!