Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vállalkozóként külföldre...

Vállalkozóként külföldre mennék árut venni, mit mutassak fel, hogy ne kelljen se itthon, se ott karanténba vonulnom?

Figyelt kérdés

Külföldre mennék áruért, valamit gondolom fel kell mutatni, ahhoz, hogy ne kelljen a 10 napot itthon letölteni karanténban.


Na de mit?


Párommal mennék, mert kell a segítség. Kivitelezhető?


Németországban élő rokonom így jött ide be nyáron bort venni és nem kellett neki karantén.

De nem mondta hogyan csinálta.


Ketten jöttek ők is.


Fontos lenne, mert eddig ezért nem mertem áruért menni, pedig szükséges volna.


Így a teszteket se kell megcsináltatnom?



2020. okt. 27. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hazafelé 2 db negatív tesztet, ami 48 óra különbséggel készült. Odafelé nem tudom.
2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koronavirus info vonal!
2020. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üzleti úton nem kell teszt!!

Kifelé viszed a vállalkozásod cégkivonatát, visszafelé meg bemutatod a kint kapott számláidat.

2020. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyéni vállalkozó vagyok, nincs kiáltott fizikai igazolványom, de van igazolás arról, hogy az vagyok. Remélem elég.


Köszönöm

2020. okt. 28. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!