Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svédországban melyikek a...

Svédországban melyikek a legszebb városok?

Figyelt kérdés
Ha sok szép van, akkor mind jöhet. Fogalmam sincs mennyi lehet.

2020. nov. 24. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mint ahány tó. Mindegyik sok. Város is, tó is. De hogy mennyi lehet, azt én se számoltam még.
2020. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stockholm óváros

Visby

Vadstena

Hjo

Sigtuna

Trosa

2020. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami kellemes, az pl. Lund, Visby, Stockholm központja, esetleg Karlskrona. De nincsenek olyan klasszikusan szép, varázslatos régi városok, mint pl. Közép- vagy Dél-Európában. Svédországba általában nem várost nézni mennek az emberek.
2020. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lund Visby Stockholm. Ez a három a kedvenceim. Van még rengeteg csak idő nincs annyi hogy mind bejárdd. (bár ezt nem tudható mennyi időd van)
2020. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Van idő és először online nézném meg őket, utána élöben. Szóval jöhet még. Online belefér az egész ország is.
2020. nov. 24. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Svédországban nem a városok a látványosságok, hanem a természet, a tavak, a táj, a kastélyok...


Ami a városnézést illeti, turistaként max Stockholm óvárosát (Gamla Stan) érdemes megnézini.

2020. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!