Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan rangsorolnátok az...

Hogyan rangsorolnátok az alábbi városokat?

Figyelt kérdés

Varsó, Krakkó, Vilnius, Riga


Aki járt közületek az említett városokban, melyikük nyerte el a leginkább a tetszéseteket? Annak is örülnék, ha mindegyikről írnátok egy-két sort, hogy milyen benyomásotok volt.


Előre is köszi!



2020. nov. 25. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Varsó abszolút a szívem csücske, kedvenc városaim egyike. Fantasztikus hangulata van, az óváros gyönyörű, ódon, imádnivaló, pár sarokra onnan meg már lenyűgözően modern felhőkarcolók állnak. Az emberek kedvesek, minden olcsó, rengeteg a városban a zöld, és minden nagyon tiszta.

Krakkót is szeretem, bár ott igazából csak az óváros és a Wawel látványos, a város többi része elég nyomasztó (számomra), és mindig rengeteg a magyar. A másik kettőben nem jártam még.

2020. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Krakkó Varsó Riga Vilnius.


Krakkó a kedvenc lengyel városom.

2020. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Riga, Krakkó, Varsó, Vilnius


Riga nagyon szép; kellemes, és valahogy nekem izgalmasabb, mint Krakkó (amit szintén szeretek, de a látnivalók kis helyen vannak, nem kell rá azért sok idő). Varsó elég modern város, a világháborúban kvázi megsemmisült, sok helyet szépen felújítottak.

Vilnius elmegy, nem nagy szám, önmagában szerintem nem is állja meg a helyét, mint úti cél, max. Minszkkel, Rigával összekötve.

2020. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén Riga, Krakkó, Varsó, Vilnius
2020. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Riga a legjobb ezek közül, Varsó belvárosa szép meg a sok modern felhőkarcoló/iroda, de a város nagy része szocreál és igazi magyar fajta mentalitás tombol ott is.


Krakkóban nem jártam, Vilniuson meg csak keresztülmentem éjjel úgyhogy sokat nem láttam belőle.

2020. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!