Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most hogy működik a Flixbuszos...

Most hogy működik a Flixbuszos utazás? (Bécs-Budapest)

Figyelt kérdés
Decemberben szívesen mennék haza pár napra. Látom, hogy vannak buszjegyek, de hogy van ez? Mert a határnál hivatalosan kéne teszt vagy karantén, nem? Akkor hogy engedik át a buszt? Milyen intézkedések vannak? Ki kell tölteni valami lapot?

2020. nov. 29. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnézik a személyid és ha magyar vagy, átadják a piros cetlit a karanténhoz. Más nemzet állampolgára jelenleg nem léphet be.
2020. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol latod? A flixbusz mar honapok ota felfugesztette az osszes magyar jaratat. Jelenleg nem uzemel az orszagban.
2020. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Éppen december 23-i járatot néztem, nem mostanit, arra lehet jegyeket kapni.
2020. nov. 29. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket torolni fogjak.
2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Törölni fogják, mert meghosszabbították a határzárat.
2020. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
nincsen semmilyen határzár, mi kocsival kb naponta közlekedünk át a határon, még annyi ellenőrzés sem volt mint eddig🤷🏼‍♀️
2020. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A flixbus eddig ugy csinalta, hogy 2-3 hettel az utazas elott lemondta az utakat sajnos... De vonat van, azzal tudsz jonni-menni, en is szeretnek majd Ausztriaba menni vonattal karacsonykor :)
2020. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valaki esetleg a vonatos utazásról valamit tudna mondani?


Holnap hajnalban akarok hazamenni Ausztriából,de ugye kijárási tilalom van (már Ausztriában), mire számíthatok.

Úgy volt, hogy tudok kezdeni egy melóhelyen, de csak januárban majd,mert leállás jön


A karantén hazafelé nem lényeges, de itt kint nem akarok összeszedni egy büntetést.

Most egy ismerősömnél vagyok/voltam, nem akarok a nyakán lógni.

2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyen ki a palyaudvarig :) nem tudom mennyire jarkalnak arra a rendorok, ahol az en baratom lakik ott nem figyelnek
2020. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!