Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába Januárban, hogyan...

Dasdingo08 kérdése:

Angliába Januárban, hogyan tudok vízumot szerezni?

Figyelt kérdés
Dolgozni mennék, van egy munkahely, ahova felvennének kint. Tudtok nekem segíteni? Nézegettem a GOV.uk-t, de nem nagyon tudtam kiigazodni rajta. A munkahely nagyon szeretné, hogy kijussak. Valahogy a munkáltatóval együttműködve lehetne szerezni nekem vízumot? Kelleni fog gondolom útlevél is. Van más amit számításba kell vennem? Azt tudom még, hogy kell bizonyítanom, hogy beszélek angolul.

2020. nov. 30. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elolvastad?


[link]


REngeteg link és tájékoztató oldal van itt.

2020. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Útlevél persze hogy kell.

Vízum? Bizonyítani hogy beszélsz angolul? Hol hallottad ezeket?

2020. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"A munkahely nagyon szeretné, hogy kijussak."


Nos, hogy ha a munkahelyed alkalmazni akar, akkor nyilván a vízumszerzésben is segíteni fog. Vagy menj ki decemberben és akkor meg van oldva a gond :-)


1-esnek meg köszi a linket - ez tényleg nagyon jó, elmentettem :-)

2020. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BeefEater ***** válasza:

A legfrissebb hírek: [link]


Magyarul: beszélj angolul, legyen az állásajánlatodhoz releváns végzettséged és a fizetésed legyen legalább £25600. Ez azért nem olyan megugorhatatlan feltételrendszer szerintem.

2020. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha dec 31-ig kimesz, es munkaba is allsz, akkor mar ugye van lakcimed,NI es adoszamod( NI number, tax code), azzal banszamlat nyitsz, es gyorsan beadod a pre-settled statuszra a jelentkezest. A pre settled statuszra a hatarido junius 30, amennyiben december 31-eig mar az Egyesult Kiralysagban elsz.
2020. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!