Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb város? Donyeck vagy Dnyipro?

Figyelt kérdés

Donyeck:

[link]

[link]

[link]


Dnyipro:

[link]

[link]

[link]



2020. dec. 1. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Donyeck
Dnyipro
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

3-3 képből semmit sem lehet megállapítani. Összbenyomás kell, mert az is fontos, hogy pl. a külvárosaik milyen hangulatúak, mennyire rendezettek, stb.


Ha nagyon érdekelne, akkor Google utcanézetben szúrópróbaszerűen megnéznék mindkét városban egy tucatnyi helyet, kívül és belül egyaránt, és az már némileg jobb támpontot adna ennek eldöntéséhez.

2020. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ugyanolyan szovjet stílusú lakótelepek, illetve szláv stílusú családi házak vannak mindkét város külvárosi részein, nincs nagy különbség. Meg amúgy is általában a külvárost nem számítják bele abba, hogy milyen szép a város. A turisták is inkább a belváros miatt utaznak el várost nézni.
2020. dec. 2. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyébként is Dnyipro mert Doneck nekem túl iparvátos jellegű. De most még végképp hogy Doneck szétlőtt romokból áll kb.
2020. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dnyipro.

Donyeck ahogy előttem írták szét van lőve és rombolva, a másik város viszonylag szép állapotban van.

2020. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért az túlzás, hogy Donyeck szét van rombolva. A harcok a város északi határán folynak, de ott sincs naponta összetűzés. A reptér van szétbombázva, és a város északi peremvidékén is látszik, hogy 1-1 bombatalálat betalált a lakónegyedek közé, de már ott sem lőnek, a város többi része teljesen épp maradt, a harcok csak a legészakibb részen voltak.
2020. dec. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!