Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül(t) egy repülője...

Edemsmith kérdése:

Mennyibe kerül(t) egy repülőjegy Szarajevóba Budapestről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnénk egy pár napra Szarajevóba utazni, ha a jelenlegi helyzet pozitív fordulatot vesz. Azt szeretném megtudni, hogy a vírushelyzet előtt kb. mennyibe került egy olcsóbb-legolcsóbb repjegy közvetlen járatra Budapestről.


Előre is köszönöm, ha tudsz segíteni a tervezésben!



2020. dec. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány ezer forint volt az ára, ha időben vetted meg. De sokszor még hetekkel , napokkal indulás előtt is kimondottan alacsonyak voltak a jegyárak, köszönhetően a magyar kormányzati dotációnak. (Igen, minden magyar adófizető beleadott...)
2020. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párezer forint volt a retúr jellemzően.
2020. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6-8 körül volt a retúr.
2020. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ennél többért láttam, bár sajnos egyáltalán nem tudom rugalmasan megválasztani az időpontot munka miatt, tehát lehet hogy a legolcsóbb jegy ennél kevesebb volt. De egész biztos hogy 10 alatt volt retúr.
2020. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, drágább volt a parkolás a reptéren, mint maga a jegy. :D
2020. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hasznos infókat kaptam :)
2020. dec. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!