Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mire figyeljek,illetve milyen...

Mire figyeljek,illetve milyen kellékek szükségesek az első hosszabb utazáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig max 40-+10 km vezettem egyhuzamban, de jövőre előttem áll egy 450 km hosszú út, hogyan álljak neki?mire figyeljek?

2020. dec. 29. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Leginkább arra, hogy be ne fizesd az utazást, mert a vírus miatt úgysem fogsz tudni menni.
2020. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Írhattál volna kicsit többet. Autóval utazol, honnan hova? Ha autópálya, akkor kb 4 óra, nem kellemes egyben letolni, de nem is különösebben vészes.

Külföldre mész, vagy országon belül? Milyen országba?

2020. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Én azt vettem észre, hogy kb annyi ész kell manapság egy 450 km-es úthoz, mint egy 45-öshöz...

Remélem, segítettem.

2020. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. EU biztosítás kiváltása, valuta beszerzése, apró ellenőrzése wc-hez, ilyesmihez.

2. Mondjuk hajnali 2-3 közötti indulás jó nagy alvás után. Így reggel 6-7-re odaérsz a célhoz és nagy forgalommal tuti nem kell számolnod.

3. Másfélóránként egy 5-15 perces szünet.

4. Kényelmes tempóban haladás, nem a megengedett max-on, hanem az útviszonyoknak és a látási viszonyoknak megfelelően, - kicsit lassabban, mert idegen a környék.


Én 900 kilométert tettem meg először hosszabbat. Ezek beváltak. Kényelmesen és relatíve frissen tudtam le a távot emlékeim szerint kb. 9 óra alatt. Persze szinte végig autópálya volt. Én este 10-kor indultam, éjfélkor Sopronban voltam, rövid pihenő, autópályamatrica vásárlás és onnét autópálya másfélóránkénti szünetekkel.


Jó utat!

2020. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

2

Országon belül 450 km-t baromi nehéz vezetni, ha nem körözöl.

2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös, alapvetően igyekeztem bemutatni az ész és a megtett távolság közti összefüggést kettes válaszomban.
2020. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
6 Bocs. Nem jött le. Most sem értem. Gyenge vagyok fejben biztosan. Boldog Új Évet!
2020. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
5: azért ne túlozzunk, pl Nagykanizsa-Nyíregyháza megvan 450km a legrövidebb úton is.
2020. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az indulás Szerbiából lenne, az úticél pedig Bécs, nem gondoltam egyhuzamban levezetni az egész távot,alap hogy pihenőkkel, köszi a válaszokat
2020. dec. 29. 16:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elbizonytalanítottál.

Szóval kiírtál egy kérdést, amiben vezetnél ugyanúgy, mint eddig. De közben van kb 2 határátlépés, és ez bizonytalanít el, vagy az bizonytalanít el, hogy elhagyod a falud határát, esetleg az, hogy arra kell tekergetned a kormányt, amerre a hps mondja????

2020. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!