Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából hogy lehet hazajutni...

Angliából hogy lehet hazajutni repülővel?

Figyelt kérdés

2021 januárjában szeretnénk hazajutni Magyarországra. Tudom, hogy közvetlen járatokat nem indítanak, de ha közvetett járattal érkeznénk, akkor beengednek az országba?

(a covid idején utazás morális kérdését ne most vitassuk meg, köszi)



2021. jan. 2. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

szia


Sajnos Magyarorszag nem fogad repulot februar 8-ig, marmint direkt jarat Anglia-Magyarorszag kozott nem lehetseges. Egy masik EU orszagba tarto jarattal tudsz erkezni atszallassal. Pl Anglia-Hollandia-Magyarorszag.


Vagy Anglia-Pozsony jarat, vagy Anglia-Szerbia jegyet nezd meg. Pozsonybol van autos 'tazi' szolgaltatas is, tehat tudsz jonni kocsival Pozsonytol Magyarorszagra.

Beengednek termeszetesen. Amugy 10 nap a karanten.


Autoval is johetsz Angliabol..

2021. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
taxit akartam irni bocs.
2021. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

" Egy masik EU orszagba tarto jarattal tudsz erkezni atszallassal."


Nem csak Magyarország nem fogad brit járatokat, hanem a legtöbb ország az EU-ban, szóval azért érdemes csekkolni az aktuális helyzetet.

2021. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek. Ezt a kérdés sokan felteszik akik szintén kint élnek, és hazamennének. Sokan írták, hogy Pozsonyba mentek és onnan haza.
2021. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ezt olvastam a gov.uk oldalán: "From 1 January 2021, only those people who are resident in Slovakia, close relatives of residents, commercial transport personnel or those who fall under certain limited exemptions may enter the country if they arrive directly from the UK or any other non-Schengen country which is not on Slovakia’s list of low-risk countries" szóval Szlovákia is kilőve :/
2021. jan. 2. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:

december 29-etol Hollandiaban a tranzitalashoz is kell Negativ Covid teszt.


Autoval gyere szerintem. Nincs karanten es egy covid teszt kell csak a Francia hatar miatt(Folkstone-t ajalnom, mert allitolag Doverben meg mindig nagy a dugo)

2021. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
oscar telekocsi kb 100-150 font...
2021. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi január 15-én megyünk haza kocsival majd. Csalagúton megyünk át. Már utána jártunk 1 negatív teszt kell ami nem régebbi 72 óránál.
2021. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ujrainditottak a jaratokat, Magyarorszagra ismet lehet jonni repulovel magyar allampolgarkent!

10 nap karantenra szamithatsz, de ha van antibody teszted,amin rajta van h 6 honapon belul atestel a covid viruson,akkor mentesulsz.

2021. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!