Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Sidari ( Korfu)?

Milyen hely Sidari ( Korfu)?

Figyelt kérdés

Ezt a helyet néztem ki, viszont van pár dolog ami.. nem egyértelmű.

A hely nagyon tetszik, pálmafák, hotelek stb... de úgy láttam google mapsen hogy a hely gyakorlatilag csak pár utca... amikor ott voltatok esetleg nektek ez hogy jött le? Továbbá van aki azt mondja hogy van éjszakai élet, van aki azt mondja hogy nincs semmi. A tengerpart is érdekel meg gyakorlatilag minden. Milyen lehetőségek vannak elmenni Korfu városába innen?



2021. jan. 3. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon reg jartunk Korfun viszont szamomra Sidari volt a legkevesbe szimpatikus hely. Igaz a lassan melyulos strandok eleg nyerok uszni nem tudoknak es gyermekes csaladoknak + amikor mi voltunk vizi szorakozo lehetosegeket is csak itt talaltunk, de a szigeten szinte barmerre mesz szebb strandokat talalsz. Ejszakai elet gyakorlatilag a masodik/harmadik legjobb a szigeten, szoval ha ez a cel, az nem rossz. Mas varosokba menni buszokkal eleg egyszeru, ugyanakkor auto/motor berles is eleg kezenfekvo. Ha van barmi egyeb kerdesed es esetlegesen tudok valaszolni, szivesen segitek.
2021. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hamarosan írok privátban, köszi
2021. jan. 3. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Maga a Sidari melletti bemaródás egy nagyon kellemes rész, én nagyon szerettem. Egyébként Sidari ennyi. Maga a falu egy eléggé elszomorító kétutcás hely, ami szerintem eléggé nyomorult hely volt. Olyan igazi putrisor turistáknak. Egyébként ha a széles nagy strandra mész és nem a dűnék közé, már az is eléggé gagyi.

Szóval Sidari szerintem az a hely amit megnézni érdemes, fél napot pancsikolni érdemes, de Korfui tartózkodásra egyáltalán nem ajánlanám.

Maga a buszközlekedés egészen jól szervezett, mi azzal mentünk oda és néhány euróból vitt át a busz a sziget közepén a busz, tehát bejutni könnyen lehet.

De én egészen biztosan nem ide mennék.

Mellesleg szeintem Sidari egyik legnagyobb látványossága az, hogy rálátni az Albán partszakaszra :)

2021. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nyaralásként 2 lehetőségem van. Sidari, vagy semmi. És igen, kicsi, de ha van élet és lehet pihenni a tengerparton akkor csak nem olyan rossz
2021. jan. 3. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk ha valamiért, két dologért nem érdemes Sidaruba és Korfura menni: dögleni a tengerparton és azért, mert ott van élet...

Nem akarlak bántani, de ez tényleg tömény taplóság. Korfu az egyik legcsodálatosabb sziget ahova elmehetsz, tele gyönyörű látnivalókkal. Erre ledöglenél az ott egyébként nem is túl szép homokba????

2021. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nyaraláson pihenni szeretnék az nem azt jelenti hogy nem mennék ott sehova.
2021. jan. 3. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon unalmas lenne egy kétutcás hely.
2021. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!