Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Kijevről?

Mi a véleményetek Kijevről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek Kijevről, illetve unblock Ukrajnáról? Nem csak turisztikailag hanem minden szempontból.

2021. jan. 9. 12:37
1 2
 1/20 D. Brasco ***** válasza:
51%
Egy exszovjet putri,a modern világtól kb 60évvel elmaradva,mindent átszövő korrupcióval.Csodás hely......
2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kedves Brasco ( igen én vagyok)

Örülök hogy véleményt mondtál


Én úgy vettem észre hogy vannak nagyon modern helyek, olyan házakkal amilyek még Magyarországon, de talán még Franciaországban is megirigyelnének az átlag emberek

2021. jan. 9. 14:05
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Én csak turistaként voltam ott. Illetve Ukrajna egyéb részein (nem csak Kárpátalja). Igazából érdekes volt. Nekem tetszett Kijev.
2021. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 D. Brasco ***** válasza:
39%
Kedved kérdező.Igen mint tudjuk mindenhol vannak hipermodern helyek,ez alól Ukrajna sem kivétel.Viszont ha az átlagot vesszük,akkor az a helyzet amit írtam,főleg vidéken.Ennek nyilván valóan van egyfajta "bája",ezért is írta a másik válaszoló,hogy "érdekes".De ettól függetlenül,továbbra is fenntartom amit előzőleg irtam.Turista szempontból teljesen felejthető ország.
2021. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
3-as vagyok. Egyébként mi a célod kérdező? Mi vonz az országban? Vagy mit vársz tőle?
2021. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Én imádom.
2021. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Kijev szerintem nagyon kettős. Van szép látnivaló de azon kívül a város nagy része a többi volt szovjet városhoz hasonlóan meglehetősen ronda és egysikú. Ráadásul hatalmas a bűnözés.

Maga Ukrajna ugyanez csak nagyban, ráadásul Kárpátalján, Lviven meg egy-két helyen kívül alig van valami, de a szegénység hatalmas.

Doneck, Luhansk meg teljesen szét vannak lőve.

2021. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
54%
egy putris drogtanya a nagyrésze, persze vannak igényes részei is, mint minden más nagyvárosnak, de nagyjából ezzel jellemezhető. Nem maradsz le sokmindenről.
2021. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Évekig éltem Kijevben. Nem mondanám, hogy bűntanya, sőt. Nincsenek c típusúak. Valóban kettős város. Egyrésztről szovjet lakótelepek, másrészt a belvárosnak vannak szép részei. Budapest összességében szebb város sokkal, de Kijevet is mindenképp megéri meglátogatni. Sok modern lakópark van egyébként, amiről első ránézésre nem mondanà meg senki, hogy ez Ukrajna. Kijev egyébként elég zöld város, zöldebb mint Bp.
2021. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy szerintem azért érdemes megnézni, mert a nagyjából a legközelebbi hely, ami radikálisan más, mint Európa nem orosz része.
2021. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!