Kezdőoldal » Utazás » Európa » T.i kimennétek / kimentetek...

T.i kimennétek / kimentetek egyedül Ausztriába, vagy bármelyik másik országba?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szeretnék pénzt keresni. Ahol lakom, egyáltalán nincs munkalehetőség, ezért terveztem, hogy kimegyek Ausztriába. Kicsit félek, mert alapszinten tudok csak németül, és egyáltalán nem vagyok talpraesett, azért is mennék ki, hogy kicsit magabiztosabb legyek.

2021. jan. 12. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
És mielőtt jönnének azok, hogy vírus van, én is a vírusnak köszönhetem azt hogy nincs munkám ennyi idősen ..
2021. jan. 12. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz könnyű. Sok kinn a munkanélküli most, turizmus vendéglátás halott, Burgenland már tele van, Bécs drága... szerintem várj.
2021. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Alapszint sajnos nem sok mindenre elég.
2021. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Most pont nem túl optimális, inkább tanulj valamit.


De amúgy ajánlanám. Sok élettapasztalatot lehet így gyűjteni.

2021. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Összességében én is arra bátorítanálak, hogy vágj neki, bár tény, hogy egyedül nehezebb lesz "túlélni". Viszont most az osztrákok, németek stb. jelentős része is munka nélkül maradt, így elég kevés az esélye annak, hogy valaki alap nyelvtudással találjon munkát. A helyedben én most tanulnék, mindenekelőtt a célország nyelvét legalább egy középokú szintre fejleszteném. Sok sikert!
2021. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, megfogadom a tanácsotokat mindenképp! 🙂


Igazából nem is rögtön szerettem volna belevágni , először is itt keresek egy munkát , hogy teljes havi fizuval tudjak kimenni, hisz ott is 1 hónapig meg kell élni, aztán úgy mennék ki :)

2021. jan. 13. 07:08
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
61%
A nyelvre akkor is gYúrjál,mert alap némettel sok mindenre nem fogsz menni.
2021. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ,Testvérem a párjával 0 nyelvtudással ment ki Svájcba. Milliomosok.🙂
2021. jan. 13. 19:44
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
82%
Jó jó...persze persze....akkor menjél utánuk,karrier megoldva.
2021. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!