Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jönnek a vakcina útlevelek!...

Jönnek a vakcina útlevelek! Utazhat majd az EU-ban az, aki EU által el nem ismert (orosz, kínai) vakcinát kapott?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Mivel az oltástól függetlenül ugyanúgy elkapod a vírust és fertőzöl tovább így sehol nem fognak beengedni. Aki már átesett rajta neki van immunitása pár hónapra így inkább őket fogjàk engedni.
2021. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem jönnek.
2021. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Egyeske, jó nagy tévedésben élsz. Attól még, hogy irigykedsz az oltottakra még nem kell hülyeségeket terjeszteni.


[link]

2021. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Nekem elég sok repjegyem van, és azt gondolom, ennek az évnek is kampó. Ez van.

Ettől függetlenül oltasd be magad. Nincs más út.

2021. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4: dehogy kampó, megyek a Maldívra jövő héten. Egy teszt oda, vissza nulla karantén, mert már voltam pozitív novemberben.
2021. febr. 24. 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Az EU még nem döntötte el de napirendre lett tűzve.

Mobiltelefonos QR kódról beszéltek és már van is kész applikáció.

Ha bevezetik csak akkor derül ki, hogy melyik vakcinát fogadják el.


Egyenlőre igen kicsi az esélye az orosz és kínainak, hiszen be sem adták az EU-nak bevizsgálásra.

2021. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Kormány nem teheti meg hogy az embernek amozgásterét korlátozzák. Szopják le magzkat mostmár...
2021. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7-es, jövő tavasszal is emlékezz e mondatodra kérlek! Én fogok :)
2021. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
7 es vagyok. Ez hogy érted? miért kéne emlékeznem jövő tavasszal is a mondatomra? Nme rég olvastam hogy helytelen dolgot tesz a kormány ezzel, és mégis leszrja
2021. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Haha, mégis miért ne tehetné meg bármilyen kormány, hogy korlátozza az állampolgárai mozgását? Ehhez minden államnak joga van, nem fideszes sajátosság.
2021. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!