Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan, aki busszal/von...

Van itt olyan, aki busszal/vonattal utazott Szlovákiába vagy Szlovákián keresztül az utóbbi hetekben?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy ellenőrizték-e a vonatot/buszt a rendőrök?

2021. márc. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
biztos lehetsz benne hogy ellenőrzik!
2021. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leszívhatnak akkor. Magyarország persze lazán beenged, de hazajönni már nem tudok karantén nélkül, csak ha fizetek.
2021. márc. 10. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákiában élek.

Napi szinten ingázok.

Magyarba menet csak a személyit kérik el, néha beszkennelik, regisztrálják, de ha Szlovákiába mész visszafelé, kell ingázóknak!! 7 napnál nem régebbi antigénteszt, vagy pcr teszt, munkaszerződés papír, és a határ közelébe lévő lakcím, ami indokolja a napi ingázást.

Ezt nézik.

Nem érdemes trükközni most, szigorúan néznek mindent.Katonák rendőrök és néha civil rendőrök is vannak a határkelőn és pár kilométeres körzetében.

Véletlenszerűen ellenőrizhetnek a közelben is ha bebukod, itt komoly bajba is kerülhetsz.

Napi szinten mutogatnak a tv-ben újságokban embereket, akik ilyen vagy olyan módon megprobáltak most ügyeskedni, és végül rosszul végződött nekik a történet.

2021. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Cső! Köszi, én is itt élek, látom az ügyeskedést. Én már túlvészeltem a betegséget, ezért engednek be Magyarországra. Nem vagyok ingázó, csak állásinterjúra mennék Pestre. Ha visszajövök, akkor bár nem kötelező a karantén, de csak akkor, ha kifizetem a PCR tesztet, ami 60 euró környékén van. Ha egy alkalomról lenne szó, akkor nem is lenne gond, de mi van, ha másnapra hívnak be újabb interjúra? Megint fizethetem az összeget, érted...

2021. márc. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!