Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kimegyek valamelyik európai...

Ha kimegyek valamelyik európai országba csupán turistaként, tudok rendelni csomagot a legközelebbi postára?

Figyelt kérdés
Tehát ha az adott weboldalon nem házszámot adnék meg, hanem a közeli posta címét, hogy ott venném át a rendelt csomagot. Van erre lehetőség, csinált már ilyet valaki közületek?

2021. márc. 11. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Ejnye-bejnye :)
2021. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a gond? Azért írtam ki a kérdést, mert nem igazán rendeltem még semmit sem az internetről, nem tudom hogyan működnek ezek a dolgok. De ha ez a mai világban szégyen, hát legyen :D.
2021. márc. 11. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a postán maradó csomag fogalmát nem csak mi magyarok ismerjük.


De annak neked kell utánanézned, hogy az adott országban hogyan kell címezni és azonosítani magad.

2021. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Én az USA-ban csináltam ilyet, simán csomagpontra rendeltem a cuccot, és a kapott kóddal nyitottam ki a szekrényt, pont, mint itthon. Nem kellett postára menni ezért.
2021. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Az 1-es valószínűleg átlátott a kérdéseden.

Vagyis ha valamelyik külföldi postára rendeled a drogot, ott is el tudnak kapni a hatóságok.


Természetesen tudom, hogy eszed ágában sem volt ez.

2021. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!